Gaziantep geçtiğimiz yıllarda futbol adına epeyce yol almıştı. Gaziantepspor görevini fazlası ile yaptı, İlimizde futbol adına her sevinci yaşattı. Yetiştirdiği yıldızlarla adından ayrıca söz ettirdi.Sonu tabiki mutlu bitmedi, yıkılmamak için dayanak aradı, bulamadı. Olması gereken yöneticiler de kulübün içini boşaltıp zamanı geldiğinde gemiyi terk ettiler.
Maalesef efsane kül oldu. Bir yerlerden kıvılcım almayı bekliyor olurmu, küllerinden tekrar doğar mı bilemiyoruz?
Geçmiş dönemlerden takım olarak hep atılım içindeydik, Teknik direktör olarakta başarı karnemiz oldukça yüksekti. Futbolda yabancı teknik adam ve futbolcu hayranlığımız devam ediyor. İçimizden birilerinin daha çok olması gerekirdi. Hakem olayı da ayrı bir sıkıntı. Profesyonel maçlarda ne süper ligde hakemlerimiz olmasını çok isterdik.
Son yıllarda hep söylemde kaldı ancak TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi koltuğa oturunca hakemlerimiz için güneş doğdu sayılır. Yıllarca amatör maçlarda orta hakemlik yapan, geçtiğimiz sezonda Amatörlerin hakem komitesi başkanı Aysun Akar bu sezon MHK’da görev alıp şehrimizin gururu olunca beklentimiz arttı.
Yılların ayıbı son bulur düşencesindeyim. Eski süper lig hakemi Ali Şahan’da şehrimiz hakem komitesi başkanı olunca kıvılcım başladı diyebiliriz. Gemişte başkanlık yapmış kişilerinde buraya çekilip yeni hakemler yetişmesi için birlik olalım.