Ciddiden, ciddiye güzel günleri umut edemiyoruz. Kamp süresi başladı ancak Gaziantep FK transferde sessizliğini sürdürüyor.

Transferde öne çıkan isimler olmadı değil, ancak görüşme olmasına rağmen başka kulüpler kaptı. Nokta transferler olmadığı gibi normal isimlerde kadroya dahil edilmediler. 

Şehir transfer yapılmamasından endişe duyuyor, yönetimden çıt yok. Teknik Direktör Selçuk İnan transferleri bekliyor, tabi gergin bir bekleyiş içinde, şimdilik Ya Sabır çekiyor. 

Giden önemli isimler oldu, bunların yeri hala doldurulamamış, çalışmalarda sessiz devam ediyor, bu taraftara heyecan verecek bir girişim olmadı. 

Başkan Memik Yılmaz şehirden beklediği maddi desteği bulamadı, kulüpte alacağı da askıda kalınca görevi bırakmıyorum, devam dedi. Dedi de takımı kadro olarak güçlendirecek hamleler yapamadı. 

Kadro geçtiğimiz sezonda sıkıntılı oldu, yetersiz isimlerin katkısı ortadaydı, gidenlerle iyice güz kaybı oldu. 

Bir çok mevkiye acil nokta transferler yapılmalı. Kaleci, orta saha, savunma, hücum hattına isimler gerekli. Başkan Yılmaz’ın ise suskunluğu devam ediyor. Elbette bir bildiği var diye kabulleniyoruz, beklemedeyiz. 

Güçlü kadromuzla ligde son 90 dakikada kalmış, yeni sezonda her şey güzel olacak, beklentimiz şimdilerde hedefinden şaşmış durumda.

Milli takım maçları spor severlerin bakışını bir yöne çevirdi, kendi takımlarını yöneticilerini sorgulamıyorlar. Ama şu anda ciddi ciddi nokta transfer yapması gerekir Gaziantep FK’nun. Selçuk İnan doğruları konuşuyor, istekleri olur mu bilmem ama kısaca aslında neredeyse yeni bir takım kuracağız diyor.