1. YAZARLAR

  2. Ökkeş Özekşi - Spor Yazıları

  3. GAZİANTEPSPOR İÇİN ENDİŞELERİMİZ BÜYÜMEKTEDİR
Ökkeş Özekşi - Spor Yazıları

Ökkeş Özekşi - Spor Yazıları

Yazarın Tüm Yazıları >

GAZİANTEPSPOR İÇİN ENDİŞELERİMİZ BÜYÜMEKTEDİR

A+A-

Gaziantepspor'daki kötü gidişat sürüyor..Kadro iyice güçsüzleştiriliyor, kulüp her geçen gün gerçek taraftarından uzaklaştırılıyor..Futbol ve kulübü idari yönden ele aldığınızda ise akıl almaz işlerin gerçekleştiğini görüyorsunuz.. Geçen sezonun devre arasında yapılan, Hürriyet, Cenk ve Wagner transferine inat, bu sezon zaten zayıflatılan ve güçsüzleştirilen kadrodan birde ara transferde Olcan, Murat Ceylan gibi önemli iki futbolcu gönderiliyor.. Yerlerine Gaziantepspor'un marka değerine ve klasına asla uygun olmayan isimler alınıyor, adı şikeye bulaşmış kişilerle kulübün itibarına darbe vuruluyor..Öylesine acemilikler, öylesine sorumsuzluklar yapılıyor ki, gelişmeler karşısında şaşırıp kalıyoruz. Kulübü yöneten üç kardeş, şirketlerinde bile bu kadar vurdumduymaz ve sorumsuzca davranamayacakları işlere, Gaziantepspor'da rahatlıkta imza atıyorlar.. Bir yorumcu çok güzel ifade etmiş son gelişmeleri:

GAZİANTEPSPOR'UN TRANSFER POLİTİKASI !

Sözleşmesi Bitmiş, Kadro Dışı Kalmış, Şikeyle Adı Karışmış Bedava Oyuncu Arıyoruz !..YÖNETİCİLERİN BİRŞEYDEN HABERLERİ YOK Şunu net olarak söyleyebilirim.. Üç kardeşin dışında Gaziantepspor kulübünde adı geçen yöneticilerin, alınan hiçbir karardan ve yapılanlardan haberlerinin olmayışı, gelişmeleri sadece özellikle bizim gazeteden öğrenmeleri, sanırım sizlere daha iyi fikir verecektir.. Tek amaçlarının sadece Gaziantepspor'un adından ve gücünden faydalanmak olduğuna kesinlikle inandığım kişilerce yönetilen Gaziantepspor'un, her geçen gün borç batağına saplanması da, şimdilerde sadece seyirci olan ve ses çıkarmayan, mevcut yönetim kurulu üyeleriyle bu kentin önde gelenlerine gelecek günlerde ağır bir yük getirecektir..

TURGUT DOĞAN ŞAHİN TRANSFERİNDE YALAN RÜZGARI

Sportif başarısızlığına birde Türkiye kupasından elenmeyi ekleyen Gaziantepspor için endişelerimiz hergeçen gün büyümektedir.. Kulübü yöneten üç kardeşin keyfi tutumu bir yana, hesaplardaki belirsizlikler, kulüp şirket ilişkilerinin birbirine karıştırılması, hem kulübün hem başkanın şirketinin incelemesinin hala devam etmesi, bu kentin adını taşıyan Gaziantepspor için hepimizi tedirgin etmektedir.. Bir Turgut Doğan Şahin transferinde izlenen yol, Ankaragücü'nün başkanına 650 bin lira kaptırılması, buna karşın kulüp resmi sitesinde 1 milyon 350 bin lira peşin ödendi açıklamasının yapılması, yalanlar kadar insanları kandırmanın kısa sürede ortaya çıkacağının belgesi niteliğindedir..Böylesine yalanların ve rakam karmaşasının daha ne gibi işlerde kullanıldığı da meçhuldur..

GAZİANTEPLİ ÜYELER YÜZDE 30-35'E DÜŞÜRÜLDÜ

Buna ilaveten birde üyelik skandalının ortaya çıkması, Gaziantepspor adını taşımasına ve bu kentte faaliyet göstermesine karşın,inanılmaz bir senaryo ile Gazianteplilerin listeden silinmesi tartışılması gereken ayrı bir konudur.. Şu anda kesin olmamakla birlikte Gaziantepspor kulübünde üye sayısı 1032'ye çıkarılmıştır. Aralarında Asım Atmaz'ın da dahil olduğu Gaziantep doğumlu 150'ye yakın spor adamı üyelikten silinmiştir..Listeye bakıldığında adı Gaziantepspor olan kulüpte, sadece yüzde 30-35 civarında Gaziantepli üyenin kaldığını göreceksiniz. Böylesine aleni biçimde şehirle alay eden ama Gaziantepspor adı sayesinde piyasa edinen kişilerin 1969 yılında kurulan kulübümüze ne getirip neleri götürdüğü artık masaya yatırılmalıdır..

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.