Ve Gaziantepspor dün akşam Gençlerbirliği mağlubiyeti ile liede UYGUN’suz duruma düştü. Umutların artacağı, avantaj elde edeceğiz diye düşündüğümüz maçı maalesef kaybettik…

Alanyaspor maçında yaşananlar ve mağlubiyet futbolcularımızı oldukça etkilemiş.. Etkili olup kazanması gereken maçı göz göre göre kaybetti.

İyi oynayıp iyi mücadele için savaşması gerekirdi ancak hiçbiri olmadı.

Futbolcularımızın dünkü mücadelesi ile formaya saygısı kalmadığını gördük. Kazanma adına hiçbir girişimde olup oyuna katkı veremediler. Futbolcularda ki görüntü ligde düşmeye namzet bir takım havasındaydı. Net pozisyon bulamadılar. Oyun kurup takım ruhunu sahaya yansıtamadılar. Böyle olursan etkili olamayan ancak disiplinli oynayan Gençlerbirliği ikinci yarıda bulduğu sürpriz golle kazanırken, Gaziantepspor’un fişini çekiyordu.. Ve futbolcuWlarımız kaderine razı olurken çilekeş taraftarlar önce destek, maç sonunda da alışık olduğumuz gibi yönetimi istifaya davet ettiler.

Taraftarlara kızgın olan Bülent Uygun haftalardır mucize için umutları arttırmaya çalıştı. Ancak kendisi de bu başarısızlığın en büyük payına sahip..

Ligin lokomotifi Gaziantepspor bu mağlubiyetle avantajını kaybetti. Bu oyunlada sabaha kadar bu maç oynansa ne kazanabilir ne de gol atabilirdi.