Zorlu dağı, taşı ayıp son haftaya güzel umutlarla girdik. Karagümrük maçı şampiyonluk maçında daha heyecanlı, daha stresli, daha çekişmeli geçti. 

1-1 devam ederken bu skorla iki takıma da yaramayacak olması ve dakikalar bitmeye gelirken atılan gol suskunluğu bayram havasına dönüştürdü. Uzatmalarda dişlerimizi sıkıp izlerken gelen gol Karagümrük’ün ipini çekip 1. Lige yolluyordu. Tersi olsadı bu duruma Gaziantep FK düşecekti. 

Alınan galibiyet son haftaya girilirken psikolojileri de düzeltti iyice. Ligde kalma savaşı bitmedi ama..

İpler Gaziantep FK’nın ellerinde. Hafta sonu Pendikspor deplasmanında kazanamıyorsa alacağı bir puan rakiplerinin durumuna bakmaksızın Süper Ligde kalmanın sevincini yaşayacak. 

Gaziantep Fk hiç bir zaman umutsuzluğa düşmedi, mücadelesine devam etti. Gerçekçi olmak lazımsa şans hep yanında oldu, rakipler de yerinde sayınca bu güzel sona yaklaşıyoruz.

Ligde kaldık diyemeyeceği son haftanın en şanslısı biz olduk. 

Kim düşer önemli değil ama Hatayspor, Ankaragücü ve Konyaspor birisi hafta sonunda lige veda edecek. Ankaragücü için tehlike çanları daha çok çalıyor. Şimdi Pendik deplasmanına şehir olarak gidip desteklemeye hazırız. Bu sezon sıkıntılı, sancılı, stresli geçti ama futbolcularımızın, teknik kadro ve yönetimin hiçbir hafta ipi ellerinden bırakmayarak özveri içinde olması karşısında taraftarlarımızın da bu üçlü içinde kendine pay ayırtması ile Gaziantep FK bu sezon ligde barındıracak.