Büyük umut yaşadık, hataların biteceği bir maçtı ancak futbolcularımızda ve teknik kadroda bu ruhu göremedik. Adeta Hatayspor’a mahkum olduk, önlerini açıp kümede kalma adına ışık olduk. 

Onlar için yolun sonu olacaktı ama futbolcularımız öyle istemedi kendini daha da ateşe attılar. Saha dışında konuşuyoruz ancak sahada konuşamıyoruz. 

Ev sahibi olma rolünü rakibe kabullendirdemedikleri gibi oyunun sonlarında Drağuş’un penaltıyı dışarı otması formaya ihanet etmesiydi. 

Ligde kalma kesinleşmeyecekti ancak biraz rahat duruma gelecekti. 

Bitti mi?

Bitmedi, son üç maç adeta seferberlik şeklinde geçecek. Kazanıp rakiplerini takip etmeyeceksin.  3 Maç, 3 puan ligde bırakırmış?

Bırakır, pes etmek yok, süper lige veda etmek hiç yok.. Yönetimin acemiliği çok, teknik kadronun durumu ortada.

Kaldıramayacağı bir yükün altına girdiler, onlar için bir yerden başlamak gerekirdi. Gaziantep Fk ligde kalırsa namı artacak, futbol dünyasında iş kapısı açılacaktı. Kaybedelse ne olacakki gider elbet bir kulüp daha bulur. 

Kulüplerin kaderi bu, yönetim gider, teknik kadro gider, futbolcular gider, olan bu şehire olur, kulüplere olur. Borçta kabarırsa kulübün ismi silinir. Her şeye rağmen umutlarımızın artması için Adana Demirspor maçını deplasmanda kazanmalıyız, başka yolu yok.