Beşiktaş galibiyeti moralleri düzeltmiş, tehlike bölgesinden uzaklaştırmıştı. En az kaybetmemiz gereken maçta Rize’ye mağlup olmayı hak etmedik, sindiremedik. 

Mağlup olacak kadar kötü oynamadı, rakipten daha çok istekliydik. Oyunun sonlarına doğru beraberliği korumadan çok galibiyet golü için çabalandı ama olmadı, rakip tempoyu arttırdı şansta yanlarında olunca beklemediği skorla maçı kazanıyordu. Gaziantep FK maç bitmiş şaşkınlığını, üzüntüsünü gizleyemiyordu. Bazen futbolun gereğini yapacaksın, tempoyu düşürecek, oyunu soğutmayacaksın.

Rakibin ve taraftarının baskısını kıracaksın. Adeta rahat alınacak maçtan puansız ayrılmak sinir bozdu, kazanıp orta sıralara tırlmanmak varken şimdi yine geriye dönüp tehlike bölgesine yerleştik. Ancak oynanan futbol, mücadele, hırs tehlike bölgesinde olmasına rağmen umutsuzluğa itmiyor.

Bu takımın özünde kazanmak var, bu takım mücadele etmeyi seviyor ve başaracak usta kramponlarımızda yok değil. 

Sanırım teknik direktör Selçuk İnan kendi yanlışlarını görmüş, ders çıkarmıştır. Eksikleri giderme açısından milli maç arası iyi oldu.

Sezonun iyi maçlarından birisini izledik, beraberliğe razı olmamış, kazanıyorum demiştik. Ancak oyunun sonlarında yanlışlar öne geçti, maçı elimizle ev sahibine teslim ettik. Sadece maç kaybettik, umutlarımızı değil. Bu takım pes etmeyecek.