Yüze yüze kuyruğuna geldik.. Haftalardır kaybetmenin bedelini son 4 takım arasında ödüyoruz. 

Dengin takımlara karşı evinde direnç gösteremiyor, beraberliğe sevinir oldunuz. Haftalardır ayağa kalkmak için futbolcularımızdan özveri bekliyoruz ama takımın gücü bu diye takındı başladı. 

Kayserispor galibiyeti kaçırıp, beraberliği kapıp evine döndü. 

Gaziantep FK Sumudica’ya göre kadro sıkıntısı yaşıyor. Belirgin ve dürüst olursak iyi çalıştırmıyor, taktik tutmuyor, adeta tıkandı. 

Böyle yürümez.. Herkes ayağını denk alıp bu şehrin takımına, taraftarına çaresizliği yaşatamaz. 

Ligi düne bıraktık, bugün Fenerbahçe maçına kilitlendik. 

Ziraat Türkiye Kupası’nda olmak, final maçını düşünmek elbette güzel ancak şu anda konmuş kupa olmasın, bizim için lig önemli, ayağa kalkmak lazım. 

Kupa’da bu gece Fenerbahçe’yi ağırlıyoruz. Tek maç, uzatmalara da kalabilir. Tribün geliri içinde önemli. 

Fenerbahçe ligde dolu dizgin ilerliyor. Bu gece de turu kolay aşacağına inanıyor. Elbette hiç bir maç oynanmadan kazanılmak, her şeye gebe bir gece olacak. Futbolcularımızda sürprizi gerçekleştirecek. Önceki haftalarda evinde son dakika golü ile mağlup olduğu, rakibinden rövanş almak isteyecektir. 

Gaziantep FK çizin öncelik lig olmalı. Pazar günü İstanbulspor deplasmanı var. Bu gece Fenerbahçe maçı bu kadar önemli değil, düşünmek bile istemiyoruz. İstanbulspor maçında beraberlikte mağlubiyet sayılacak, kazanabileceğimiz en kolay rakip. 

Beraberlik bardağı taşırır, teknik kadro ve futbolcular için yolun sonu. Galibiyetin tersi olursa herkes kendine bir yer bulsun. 

Sorun teknik kadro diyeceğiz. Sumudica laf değil, futbol üretmeli.. Sabırda bitti. 

Ligin ilk yarısında İstanbulspor maçı ile ayağa kalktık, yine öyle olacağına inanıyoruz.