Gazişehir yeni sezon hedefi günler önce belirlenmişti. Süper lige ilk iki içinde çıkmak. Kaçak şampiyonluk taraftara, yönetime, futbolcuya hayal kırıklığı yaşatmıştı.

Penaltıya takılıp kaldık, beceriksiz ayaklar penaltıyı atamamış, teknik direktörün başarısızlığa maça damga vurmuştu.

Ufak hatalar Gazişehir’in bir yılırı karanlığa itti. Söylenecek çok şey var.. Teknik konuda ve son final maçında ki hatalar..

Unutmaya çalışacağız ama unutulacak gibi bir gece yaşamadık.

Yönetim, taraftarın çabası elbette unutulmayacak. Burası önemli bir nokta, burası için ayrı bir sayfa açtık. Bu kadar istekli Başkan, yönetim ve taraftara karşılık veremedi ne futbolcular ne de teknik kadro.

Yaşandı bitti.. Şimdi yarınlara bakma zamanı, ancak yaşananlardan fazlası ile ders almak çok önemli.. Alabiliyormuyuz?

Dün bitti, bugüne yarınlara döndük. Kısaca süper lige kısa yoldan nasıl gideriz, ilk iki için teknik kadro ve futbolcularımız yeniden yapılanıyor. Şimdi de teknik direktör ve ekibine takıldık.

Önemli isimler bekleniyordu, deneyimli, ligi tanıyan ve kendini kanıtlayan..

Gaziantepli hocalar neden olmasın sorusuna cevap ararken sürpriz isim ortaya çıktı.

İçimizden biri değil.. Bir kaç isim vardı, bazen yakındakiler görülmezmiş.. Belli isimler beklerken İstanbulspor’u play-off’a taşıyamayan Teknik Direktör Yalçın Koşuvakla sıcak temasa geçilmiş. Teklif yapılınca İstanbulspor da ki anlaşmasını fesh etmiş.

İştahı kabarmış, şimdi masa görüşmesine ak kaldı. Bu nokta çok önemliydi. Daha iyisi daha tkecrübeli Erkan Sözeriydi ret ettik. Bu neyin nesi?

Evdeki hesap çarşıya uyarmı bilmem ama bu evdeki hesap…

Gelecek hoca bu şehri sallayacak, rakiplerine korku verecek futbolcuyu etkileyecek. Birileri akıl veriyor, birileri uyguluyor.

İyi bir hoca ile daima bir adım önde başlarsın lige..