Türkiye’nin teknoloji markası Casper, üstün performansa ve modern tasarıma sahip Casper VIA X40’ı göz kamaştıran renk seçenekleriyle yenilikçi bir cihaz arayan kullanıcılar için sunuyor. Canlı ve parlak VIA Beyazı, Gece Siyahı ve Gece mavisi olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle göz alıcı şıklığı sunan Casper VIA X40, kullanıcılarına premium bir deneyim sağlıyor.

Türkiye’nin teknoloji markası olarak 33 yıldır sektöre öncülük eden Casper, üstün özelliklere ve modern tasarıma sahip Casper VIA X40 ile çarpıcı bir görsel deneyim sunuyor.  Casper VIA X40’ın renklerini geliştirirken kullanıcı deneyimlerinden aldıkları ilhamı aktaran Casper Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Feray Karaman, “Türkiye genelinde gerçekleştirdiğimiz araştırma sonucunda, kullanıcıların trendlerini ve beklentilerini net bir şekilde belirledik. Global trendler ve pazarlama ekibimizin çalışmaları sonucunda Türkiye’de en beğenilen renk seçeneklerini tespit edip, bu renkleri ürünlerimize entegre ettik. Kullanıcılarımızın akıllı telefonlarını hayatlarının her alanında kullandıklarını ve performansı kadar tasarımı ve renginin de onlar için çok önem taşıdığını biliyoruz. Bu doğrultuda tüketicilerimizin beğenilerini karşılamak adına Casper VIA X40 için VIA Beyazı, Gece Siyahı ve Gece Mavisi olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle beğenilerine sunduk.” açıklamasında bulundu.

Hayali Gerçeğe Dönüştüren Dayanıklı ve Şık Tasarım

Yenilikçi bir telefon arayışında olan kullanıcıların tüm beklentilerini karşılayan Casper VIA X40, göz alıcı özellikleri ve yüksek performansıyla ideal bir akıllı telefon seçeneği olarak ön plana çıkıyor. Casper VIA X40’ın parlak ve mat ahenginden ilham alınarak tasarlanan 3 farklı premium rengi Gece Mavisi, Gece Siyahı ve VIA Beyazı, kullanıcılarının en modern tasarım trendlerine sahip olmaları için tasarlandı. Casper VIA X40, 6.67’’ FHD+ AMOLED ekranı ile renkleri optimize ederek parlaklık, canlılık ve netliği kusursuz bir şekilde harmanlayarak kaliteli bir ekran deneyimi sunuyor. Özel 3D Glass premium bir gövde tasarımına ve kenarlara doğru incelen çerçeveye sahip olan Casper VIA X40, 120Hz yenileme hızı ve 500 NIT parlaklığı ile hem performans hem de dayanıklı ve şık bir tasarım sunuyor. 

Ultra Kalite Ultra Gece Modu

Global trend teknolojileri kamerasında da bulunduran Casper VIA X40, Arcsoft yapay zeka destekli yazılımı ile fotoğraf kalite standartlarını üst boyuta taşıyor. Casper VIA X40’ın, 50MP gelişmiş arka kamerası ile yüksek çözünürlüklü ve canlı fotoğraflar çekilebilirken, farklı açılardan görüş imkanı sağlayan 5MP geniş açı kamerası ve 2MP makro kamerasıyla net, derin ve odaklı fotoğraflara olanak tanıyor. ‘Ultra Gece Modu’ ile karanlık ortamlarda dahi net fotoğraflar çekebilen Casper VIA X40, yapay zeka destekli 24MP ön kamerasıyla canlı ve net selfieler çekilmesine olanak sağlıyor.