Gaziantep FK ateş hattına doğru hızla ilerleme yaptı. Ligin altındaki takımlar uyanmaya başlayınca korkuyu iliklerimizde iyice hissetmeye başladık.

Sezon başında borçsuz pırıl pırıl yönetim iş başına geçti, Tek hata Erol Bulut’un takıma teknik patron olması ile başladı. Gelmesinin yanlış olması maçlar oynandıkça ortaya çıktı. Geriye dönüş olmayacaktı çünkü anlaşma maddelerinde Bulut’un üstünlüğü vardı. Yollarsanız maddiyatına katlanmak zorundasınız. Hoca seçimi yaparken dikkat etmen gereken unsunlar bunlar sanırım diğer kulüplere de örnek olur.

İpler biraz da yönetimin elinde olacak. Hadi git diyerek kapıyı göstereceksin. Bulut evin üst köşesine geçti. Kovulmaz misafir gibi tavır içinde. Bu kadar başarısızlıktan sonra çıkıpta affını isteyin yönetimin işini kolaylaştıramadı. Antep’e gelmiş en başarısız hoca.

Haydi futbolcu kardeşlerimiz Bulut için değil, bu şehir için oynayın bu gece Fenerbahçe maçında. Kafanızı, yüreğinizi ortaya koyup biriniz hepimiz, hepiniz biriniz için. Dahası taraftarlarımız ve bu şehir için oynayın.

Bu güç sizde var. Yeter ki inanın, arzu edin. Erol Bulut’un sistemi puan almaya yetmeyecek ama sizde o kazanma ruhu var. Fenerbahçe rahat kazanacağından emin, goller düşünüyor, onların da beklentisini tersine çevirin.

Tabi Bulut’un sistemi, kadro seçimi, hamleleri çok önemli. Bir mağlubiyet bardağa taşırır, yarın sabah yeni bir sayfa açılabilir.