CHP'liler ne varsa sordu Büyükşehir hepsini açıkladı CHP'liler ne varsa sordu Büyükşehir hepsini açıkladı

Hatayspor karşısında da maça ikinci yarıda giren Ömürcan Artan, yaptığı açıklamada; "Aslında 1 puan küçük görmemek gerekiyor önümüzdeki maçlarda mağlup olduğumuzda belki bu bir puanı da arayabiliriz. Ama umuyorum ki takımın vermiş olduğu bizim hissettiğimiz pozitif hava o bir puanı bize aratmayacak, belki buna şükür edeceğiz. Hatayspor karşısında mağlupta olsaydık, geride kalan 3 maçı da kazanıp yine ligde kalacağız."

TARAFTARLARIMIZ BİZİ DESTEKLEME DEVAM ETSİN

Takımın bu durumu hak etmediğini ve taraftarların tepkisinde haklı olduğunu belirten Ömürcan Artan, sözlerini şöyle sürdürdü; "Bugün buraya gelen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bizi desteklemeye devam etsinler. Çünkü bu takım bulunduğumu durumu hak etmiyor ve taraftarlarımızın tepkileri de bu yüzden. Biz onları anlıyoruz ama bizi desteklemeye devam etsinler, çünkü biz bu işin içinden çıkacağız. Çünkü dediğim gibi biz bir aileyiz, pozitif bir hava var. Sadece Hatay karşısında çok şey denedik ama olmadı. Penaltı kaçırdık, pozisyonlar kaçırdık, beklemediğimiz taçtan bir gol yedik."

YEDİĞİMİZ GOLE ÇALIŞTIK

Taçtan talihsiz şekilde Papy'nin kendi kalesine attığo gole çalıştıklarını belirten Artan, sözlerini şöyle tamamladı; "Halbuki o pozisyona çalışmıştık, biliyorduk. Nasip değilmiş, önümüzde 3 tane daha maç var. Yeter ki savaşarak, mücadele ederek sahada istediği oyunu oynayarak 3 maçtan istediğimizi alacağız diye umuyorum. Temennimiz o yönde onun için çalışacağız. Kulübümüzü, taraftarlarımızı, camiamızı, şehrimizi bu durumdan çıkarıp herkesi mutlu edip sezonu hayırlısıyla tamamlayacağız" diye konuştu.