Uzun yıllardır öyle aksiyonu bol, heyecanı bitmeyen 120 dk izlemedik. Ama dün gece yaşadıklarımızı yıllar geçse de unutacak gibi değiliz. Böyle bir heyecan izlememiştik. Böyle bir maç her zaman yaşanmaz. Ama dün gece Ankara Eryaman stadında öldük öldük dirildik.
Bir aksiyon filmi gibi rakip normal sürede 2-0 öne geçti. Uzatmalarda skor değişmeyince penaltılara gidildi. İşte bu penaltılar var ya, ömrümüzden ömür aldı. Atışlar sonrası Günay, noktayı koyu Ayuk'un penaltısını kurtarıp, finalde biz varız dedi.
Bu sevinç tribünlerde görülmeye değerdi. Bir anda susan taraftarımız meşale gibi çığlıklar atarak ortaya çıktılar. Aslında Gazişehir doğru kadro, doğru taktik içinde olsaydı bu kadar çile çektirmezdi. Rakibe meydan vermezdi. Mehmet Altıparmak ne kadar yanlış yaptıysa, rakip teknik direktör Osman Özköylü doğruları sahaya yansıttı. Kaybedebilirdik ama ilahi adalet, maçı Gazişehire çevirdi. Böyle maçlar sonunda ve bir finale yaklaştığımız bu günde eleştiriden çok yapıcı olmak gerekir ama ne işi vardı Kenan'ın, ne işi vardı Erhan'ın. Ama Gazişehir sanırım böyle zor bir maçı kazandı, final maçında Hatayspora karşı özgüvenli ve moralli çıkmış olacak.
Yine bir paragraf açmak istiyorum yönetici Settar Konukoğlu'nun otobüsleriyle taraftarı Ankara'ya taşımış olması ve en çok emeği geçen başka Adil Konukoğlu'nun taraftardan 1,5 saat önce tribünlere gelmesi ne kadar inançlı olduğunu gösteriyordu. Dün geceyi mutlu bitirdik. Emeği geçen herkese teşekkürler. Finalde buluşmak üzere. Süper Lige çıkmamıza gün kaldı