Ve Gazişehir umutları arttırıp, play-off yarışı içine adını yazdırdı.
İkinci yarının flaş ekibi olurken 3x3=9 puanla rakiplerine göz dağı verdi. Yapılan transferlerle güçlenen Gazişehir takım oyununu sahaya yansıtmaya başladı. Disiplinli ve sabırlı oyununa futbolcuların yardımlaşması da ön plana çıkınca seri galibiyetlerin düğmesine basılmış oldu.
Güçlü Boluspor’u 2-0 mağlup ederken zorlanmadı değil. Panik ortamı yaratmadan mücadele verip bu haftayı da üç puanla kapatmayı bildi. Sahadaki futbolcular ile yedek kulübesi de zenginleşip forma savaşının başlaması, takım adına memnunluk vericiydi.
Gazişehir 16. dakikada dengeli giden maçta Gökhan ile rakibin direncini biraz kırdı ancak Boluspor maçın tamamında oyundan kopmadı. Zaman zaman kantrollü ve üstün oynadı. İkinci yarıda hakemin yanlış kararlar vermesine ise anlam veremedik.
Boluspor net gol pozisyonları bulurken kaleci Adam ve şansında yanımızda olduğunu vurgulamak lazım. Fizik ve kondisyon olarak iyi gözüken rakibi karşısında ne yaptığını bilen bir Gazişehir vardı.
Savunma ve orta alanı kalabalık tutup birazda skoru korumaya çalıştı. Oyunun sonlarında gelen gol rakibin fişini çekiyordu.
Şimdi hedef ortaya çıktı. Beklentiler arttı bu yoldan dönüş yok..
Takım olarak oyunda eksikler yok değil, daha çok gol pozisyonuna girmeli, bu alanda oyunu çabuklaştırmalı. Buna katkı sağlayacak isimleri de var. Bu ligde zayıf ekip yok oyunu daha çok ileri taşıyıp oynayabilirse daha çok goller bulacaktır. Ancak her zamanda riskli oynamanın bedeli ağır olur. Önemli bir galibiyetti. Gaziantep futbolu tekrardan ayağa kalkmaya başladı.