Av. Metin Kınacılar

Av. Metin Kınacılar

Yazarın Tüm Yazıları >

1 Dolara satıldık

A+A-

Türk Milletinin önemli ve sevinçli günleri;

- DOĞUM

- OKULA BAŞLAMA

- DİPLOMA ALMA

- ASKERE GİTME

- EVLENME

- ÖLÜMDÜR

Sevincimiz ortak olduğu gibi,üzüntülerimizde de ortağız.

Ana kuzuları dediğimiz canları Askere gönderirken şenlikler yapar, ellerine kına da yakarız.

“Asker; orduda görevli, erden mareşale kadar rütbeyi haiz kişi. Askerlik yükümlülüğü altına giren şahıslar (erbaş ve er) ile özel yasalarla silahlı kuvvetlere katılan ve resmi bir kıyafet taşıyan kişilerdir. Askerlerin aslî görevi ülkelerinin topraklarını iç ve dış tehditlere karşı savunmaktır.

Askerler aslî vazifelerinin yanı sıra -ihtiyaca bağlı olarak- arama-kurtarma, tıbbî yardım, yangın söndürme, asayişi sağlama, meslekî eğitim gibi çok geniş bir yelpazedeki görevleri de yerine getirirler.”

Ancak ne hikmetse batı kukla yapmak istedikleri,gelişmede yol alan, huzur içinde olan veya olmaya çalışanı ülkelerde kendine tabi yapmak için ülkenin etkin kişileri (para veya makam hırsı ile satılık köpekler) satın alır, ülkede kaos terör yaratarak emellerine ulaşmaya çalıştıkları açıktır.

Asıl ve aslî görevi ;ülkelerinin topraklarını iç ve dış tehditlere karşı savunmaktır olan bir kısım şerefsizler 20.YY da “ 1 “ dolara satıldılar. Hemde halkını öldürmek ,halkına silah sıkmak,Yüzlerce can almak, yıllarca emeğimiz olan yapılara, KURTULUŞ SAVAŞININ VE ÖZGÜRLÜĞÜMÜZÜN TİMSALİ TBMM ‘NE KADAR SALDIRI YAPARAK kuklalık yapmışlar.En iyi cevabı halktan aldıkları gibi almaya da devam etmekte,halk halen 24 saat meydanlarda uykusuz nöbet tutmaktadır.

DEMOKRASİ NÖBETİ halkın vatanına, topraklarına, bayrağına bağlılığını gösterdiği gibi, ÖZGÜRLÜĞÜNE de ne kadar düşkün olduğunu göstermiş ve göstermektedirler.

1 Dolara satılan şerefsizlerin Hukukun öngürdüğü ölçüde en ağır ceza alacaklarından hiçbir kuşkumuz yoktur. Bu yönüyle içimiz rahattır.

Her zaman söylerim söyleyeceğim,biz bayrağımızı, özgürlüğümüzü seviyoruz. BENDE HALKIMI SEVİYORUM 1 DOLARLARA KARŞI CEVAPLARINI VERİYORLAR VERECEKLER.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.