1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Tabur, adaylığını açıkladı
Tabur, adaylığını açıkladı

Tabur, adaylığını açıkladı

Hizmet İş Sendikası Gaziantep 1 Nolu Şube Başkanlığı’nın önümüzdeki günlerde yapılacak olan 4.Olağan Genel Kurulu’nda, başkanlık görevi için Ali Tabur adaylığını açıkladı.

A+A-

Tabur, Yetki Verin, Yetki Sizlerin Elinde Olsun’’ sloganı ile adaylığını duyurdu.

Yazılı açıklama yapan Tabur, "Sendikamızın asıl sahipleri, emek harcayan, alın teri döken üyelerimizdir. Saygıyı takdiri hak eden de onlardır. Sendikal anlayışımızı, her an üyelerimizle birlikte istişare ve paylaşımcı ilke edinmiş bir çizgide sürdüreceğiz. İnşallah Allah nasip eder başkan olarak seçildiğim takdirde, tüm yönetim kurulu üyesi kardeşlerim ekip arkadaşlarım ile birlikte bütün üyelerimiz ile iç içe olup, devamlı diyalog ve istişarelerde bulunarak, hiç kimseyi dışlayıp küstürmeden, ötekileştirmeden sendikamızın politika ve hedefleri doğrultusunda güleceksek de beraber ağlayacaksak da beraber olma prensibiyle çalışmalarımızı yürüteceğiz" dedi. 

GEREKEN MÜCADELEYİ VERECEĞİZ

Tabur, "Bulunduğumuz makamın bizlere yüklediği sorumluluğun bilincinde olarak, göstereceğimiz gayret ve yapacağımız çalışmalar, hiçbir zaman koltuk sevdasına kapılıp, imtiyazlı konumlarımızı kaybetmemek, onu korumak pahasına olmayacak. İşçi kardeşlerimizi sendikal faaliyetlerin ve karar alma süreçleri dışına itmeden, işçilerin kendi sorunlarına taraf olmalarını sağlayacak şekilde çalışmalar yürüteceğiz. Toplu İş Sözleşmelerinin, kazanılmış haklarımızı koruyan, ücret ve hak kayıplarımızı karşılayacak, işçinin alacağı ücretin insan onurunu yaraşır, işçinin ailesiyle asgari geçimini sağlayacak düzeylerde yapılması için gereken mücadeleyi her zaman vereceğiz.
Üstlenmeyi düşündüğüm ve talip olduğum bu kutsal görevin şevk ile heyecanı ile sendikal hedeflerimize ulaşabilme, bu uğurda bayrağı daha ileriye götürebilmek adına; aşkın, sabrın ve hoşgörünün sembolü Hz. Mevlana’nın dediği gibi “El sendedir, dil sende…. Diken sende, gül sende. Her an imtihandasın, ağlasan da gülsen de” Üyelerimizin dertleriyle hemhal olan, güleceksek de ağlayacaksak da beraberiz diyebilen dinamik bir ekip ile Hizmet İş Sendikası Gaziantep (1) nolu Şube Başkanlığı’na aday olduğumu ilan ediyorum"

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.