Kasımpaşa karşısındaki ciddi, disiplinli oyunu, Trabzon karşısında tekrarlayamadı futbolcularımız. Puan, puanlar almaya yakınlaşmıştık ancak ikinci yarıda yol programı hepimizi çileden çıkarttı, adeta rakibe teslim oldular, fazla direnç gösteremediler. 

Bu defteri kapattık, şimdi Pazar günü oynanacak Hatay maçına kilitlendik. 

Şehir olarak birlik, beraberlik zamanı.. Kazanacaksın, beraberlik mi, Allah korusun, intihar etmek olacaktır. 

Süper ligde kalmak için Hatayspor, Adana, F. Karagümrük ve Pendikspor maçlarında mağlup olmayacaksın, kendi maçlarına bakıp diğerlerini unutup, kendi işine programlanacaksın. 

Şimdi sözün bittiği yerdeniz, geriye dönüş yok ileri bakıp olaya ciddi bakıp Gaziantep FK’nın ligde kalması için hepimiz destek olmalıyız, başka bir Gaziantep yok.. 

Trabzon maçında herkes dersini almış sanırım, şimdi her maç final ve her maçı kazanmamız gerekiyor. 

Şehir inandı, önemli olan futbolcularımızın kendi kişiliklerini, ruhunu sahaya yansıtmaları olacaktır. Şanssızlık ki, iki komşu şehir karşı karşıya. Kaybeden uçuruma daha da yaklaşmış olacak, yaşamak için galibiyet diyecekler. 

Geçtiğimiz yol yaşanın depremi en çok hisseden iki şehir, ikinci kez deprem yaşamamak için ince eleyip sık dokuyacaklar. 

Ligin altını da yakından ilgilendirecek maçta Gaziantep Fk favori ama hiç bir maç oynamadan kazanılmaz. Taraftarda desteği ile futbolcularına geç vereceğine inanıyoruz.