1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. SANDIKLARDAN SÜRPRİZ SONUÇLAR ÇIKIYOR
SANDIKLARDAN SÜRPRİZ SONUÇLAR ÇIKIYOR

SANDIKLARDAN SÜRPRİZ SONUÇLAR ÇIKIYOR

GTO’da sandıklar açıldıkça sürpriz sonuçlar çıkıyor.

A+A-

*Kıyasıya çekişme yaşanan Restoran Cafe grubunda Uğur Acıoğlu 137 oyla kazanırken, Erkan Karalar 127 oyla kaybetti. 

* Hilmi Teymur tek listeyle girdi ve 149 oy aldı

*12 Nolu Yurt içi, Yurt dışı Lojistik Komitesi seçimlerinde üç grup yarıştı. Geçerli oy sayısı 472 oldu. IST LOJİSTİK - Mavi liste 87 Göksu LOJİSTİK - Eyüp Lojistik yeşil liste 205 Giray-Şahin LOJİSTİK- beyaz liste 180 oy aldı ve Eyüp Bartık’ın listesi kazandı.

*Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, 1034 nolu sandıkta Tesisat ve Harifyat Hizmetleri Komitesi için oy kullandı. Yıldırım tek liste ile girdiği komite 171 oy alarak yeniden seçildi.

*GTO 14 nolu meslek grubu matbaa ve kağıtçıların olduğu grupta 3 liste yarıştı. Ethem Özcan'ın mavi listesi Mustafa Zor'un sarı listesi ve GNG ofsetin beyaz listesi yarıştı. Ethem Özcan'ın mavi listesi Mustafa Zor'un sarı listesi ve GNG ofsetin beyaz listesi yarıştı. Seçimi Mustafa Zor kazandı.

*GTO 11 nolu meslek grubu akaryakıtçılarda iki liste yarıştı. GABED destekli Veli Kadooğlu'nun oluşturduğu liste ile Ata Petrol'ün listesi yarıştı. Kadooğlu'nun listesi 161'e 87 oyla seçimi kazandı.

*GTO 40 nolu meslek grubu seçiminde iki liste yarıştı. Kürşat Turizmden Hülya Akkaya ile Sinan Bay kazandı 174’e karşı 54 oy ile seçimi kazanan taraf oldu.

*Motorlu taşıtlarda sürpriz yaşandı ve başkan adayı olduğunu açıklayan Tayfun Aygın, rakibi  Ali Bayram Sarıca karşısında kaybetti

*32 nolu deri ayakkabı ve saraciyiler de iki liste Tahir Özkara’nın listesi kazanırrken Cemil Sarıoğlu kaybetti.

*29. meslek grubu alt Üst yapı işledi ve kooperatifler Sıtkı Severoğlu 58 oy alırken rakibi Bora Kanevetçi ise 148 oy alarak seçimi kazandı

• Baklava ve unlu mamuller grubunda iki liste yarıştı. Mehmet Akıncıoğlu'nun listesi ile İbrahim Aksu'nun listesi arasında çekişme yaşandı. Akıncıoğlu'nun listesi 146'a 136 oyla seçimi kazandı.

*23. nolu meslek gurubu olan İnşaat malzemecileri grubunda  Katırcıoğlugil inşaat malzemeleri  ile Güllüoğlu yapı sanayi çekişti. Kazanan Katırcıoğlugil inşaat oldu.

* Banka, finans ve mali hizmetler komitesinde Sabri Hamamcıoğlu  kazanarak ikinci döneme devam etti.

* 29 grup olan Alt üst yapı İşleri ve Kooperatifçilik grubunda Ahmet Özgözükara Bora Kanevetçi ortaklığı da Seyfettin Coşan 131'e 58 oy ile kazandı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum