1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. NEREDE HANGİ İHALE VAR?
NEREDE HANGİ İHALE VAR?

NEREDE HANGİ İHALE VAR?

YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU GAZİANTEP BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ: Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Gaziantep Bölge Müdürlüğü, Elbistan...

A+A-

YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU GAZİANTEP BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ: Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Gaziantep Bölge Müdürlüğü, Elbistan Öğrenci Yurdunun buhar kazanlarının değişimi işi için ihale düzenledi. İhale, 12 Haziran 2007 saat 14.00'de Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Gaziantep Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda yapılacak. İhale dokümanı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Gaziantep Bölge Müdürlüğünde görülebilecek ve 50 YTL'ye satın alınabilecek. İstekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat yatırarak ihaleye katılabilecek, konsorsiyumlar ihaleye teklif veremeyecek. İhaleye verilen tekliflerin geçerlik süresinin ihale tarihinden itibaren en az 90 takvim günü olması gerektiği belirtildi.

ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ: Gaziantep Şehitkamil İlçe Belediyesi bank, masalı bank ve çöp kovası satın almak için ihale düzenlendi. 150 adet bank, 100 adet masalı bank ve 100 adet çöp kovası satın alımı için düzenlenen ihale 14 Haziran 2006 saat 14.00'de Şehitkamil Belediyesi Encümen salonunda gerçekleştirilecek. İhale dokümanı Şehitkamil Belediyesi İhale Servisinde görülebilecek ve 60 YTL bedel karşılığında satın alınabilecek. İstekliler teklif ettikleri bedeli yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat yatırarak ihaleye katılabilecek, konsorsiyumlar ihaleye teklif veremeyecek. Konsorsiyumların katılamayacağı ihaleye verilen tekliflerin geçerlik süresinin, ihale tarihinden itibaren en az 60 takvim günü olması gerektiği bildirildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.