1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. NEREDE HANGİ İHALE VAR?
NEREDE HANGİ İHALE VAR?

NEREDE HANGİ İHALE VAR?

GASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ: Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ) Genel Müdürlüğü, 50 ton katyonik polimer satın almak için ihale düzenledi. İhale...

A+A-

GASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ: Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ) Genel Müdürlüğü, 50 ton katyonik polimer satın almak için ihale düzenledi. İhale 3 Mayıs 2007 Perşembe günü saat 14.00'da GASKİ Genel Müdürlüğü konferans salonunda yapılacak. İhale dokümanı, Ambarlar ve Satınalma Şube Müdürlüğünde görülebilecek veya 100 YTL bedel karşılığında satın alınabilecek. İstekliler, teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat yatırarak ihaleye katılabilecek, konsorsiyumlar ihaleye teklif veremeyecek. İhaleye verilen tekliflerin geçerlik süresi, ihale tarihinden itibaren en az 60 takvim günü olacak.

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ: Gaziantep Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı, öğrenci ve personel yemekhane binası inşaatı yaptırmak için ihale düzenledi. İhale, 4 Mayıs Cuma günü saat 14.00'de Gaziantep Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında gerçekleştirilecek. İhale dokümanı, Gaziantep Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında görülebilecek ya da 200 YTL bedel karşılığında satın alınabilecek. İstekliler, teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat yatırarak ihaleye katılabilecek, konsorsiyumlar ihaleye teklif veremeyecek. İhaleye verilen tekliflerin geçerlik süresi, ihale tarihinden itibaren en az 120 takvim günü olacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.