Başkan Umut Yılmaz’ın ziyaretleri; Bilek, Aşağı Arıl, Yukarı Arıl, Battal, Küllü, İbrahimşehir, Günbulur, Türk Yurdu ve Sinan Mahallesi’nde büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Başkan Umut Yılmaz, ziyaret ettiği her mahallede yoğun ilgi ve sevgiyle karşılandı. Özellikle çocuklar ve yaşlılarla özel olarak ilgilenen Yılmaz, çocuklara çeşitli hediyeler dağıtarak onların yüzünü güldürdü. Her mahallede vatandaşlarla samimi sohbetler gerçekleştiren Başkan Yılmaz, kırsal mahallelerde yaşayanların sorunlarını ve taleplerini kendilerinden dinlemek için bu ziyaretleri gerçekleştirdiklerini kaydetti.

BELEDİYE KÖYLÜNÜN AYAĞINA GELECEK

Başkan Umut Yılmaz, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, adaylık döneminde verdikleri sözleri hatırlattı. “Bundan sonra köylü belediyeye gitmeyecek, belediye köylünün ayağına gelecek, diye adaylığım döneminde gittiğimiz her yerde söz verdik.” diyen Yılmaz, vatandaşların taleplerini yerinde dinlemenin önemine vurgu yaptı. Vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada, kendisinin de bu bölgenin bir evladı olduğunu ifade eden Başkan Umut Yılmaz, “Sizi burada hiçbir zaman ihmal etmeyeceğiz. Köylerin eksikliklerinin ne olduğunu biliyorum. Buranın bir evladıyız. Bize sakın yabancı gözle bakmayın.” şeklinde konuştu. Yılmaz, kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların belediye hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanmaları için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi.

Burası mis gibi Antep kokuyor Burası mis gibi Antep kokuyor

SORUNLARA YERİNDE ÇÖZÜM

Başkan Yılmaz, beraberindeki belediye müdürleri ile birlikte mahallelerin eksikliklerini yerinde inceleyerek çözüm üretmeyi amaçladıklarını ifade etti. “Bu köyde göz ardı ettiğimiz, unuttuğumuz, yapmamız gereken bir şey var mı? Müdürlerimiz özellikle yerinde incelesin istedik. Sizin taleplerinizi biz burada alalım, not edelim. Sonra bunları da plan, program dahilinde en kısa zamanda yerine getirmeye çalışalım.” diye konuşan Yılmaz, kırsal mahallelerin sorunlarını en kısa sürede çözmek için çalışacaklarını vurguladı.HABER MERKEZİ
 

Editör: Ebru Kont