1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kevser'in işçilerini seçim kurtardı
Kevser'in işçilerini seçim kurtardı

Kevser'in işçilerini seçim kurtardı

Kevser Turizm yetkilileri sokağa attıkları ve aylardır süründürdükleri işçilerini tekrar işe aldı. Seçim öncesi yatırımı olarak değerlendirilen...

A+A-

Kevser Turizm yetkilileri sokağa attıkları ve aylardır süründürdükleri işçilerini tekrar işe aldı. Seçim öncesi yatırımı olarak değerlendirilen bu hamle, yeni yönetim değişimiyle alınan karar olarak açıklama yapıldı. Abdullah Savaş, önceki yetkili Hasan Kalkan döneminin sona erdiğini, bundan böyle Kevser Turizm AŞ.'nin yeni bir imajla Gaziantep halkının hizmetinde olmayı sürdüreceğini söyledi. Kevser Turizm'de yapılan görev değişikliğinden sonra kendisinin iş başına getirildiğini ve 14 aydır çeşitli spekülasyonlarla yıpratılan Kevser Turizmin, yeni bir kadro ve yeni bir hizmet anlayışı ile üstlendiği kamu görevini sürdüreceğini iddia etti.

35 işçimizi göreve başlattık

Sözlerini "Göreve gelir gelmez, sokağa atıldığı iddia edilen şoförlerin sendikası ile birebir görüşme yaptık. Bizim için iş barışı çok önemlidir." diye sürdüren Savaş, mağdur oldukları söylenen şoförlerden 35'ini derhal işe başlattıklarını açıkladı. Abdullah Savaş, "Halkımızdan rica ediyoruz. Bizimle ilgili çıkarılan tüm olumsuz söylentileri unutarak bundan sonra vereceğimiz hizmeti esas alsınlar. Kevser Turizmin birinci amacı muhterem Gaziantep halkına sorunsuz hizmet vermektir." dedi.

Borcumuzun ilk taksidini ödedik

Kevser Turizmin Gaziantep halkına hizmet için tereddüt etmeden 10 trilyonun üzerinde yatırım yaptığını belirten Abdullah Savaş, "Hiç bir siyasi parti ile organik bağımız yoktur. Bizim işimiz ticaret. İhaleyi aldığımızdan bu yana kar etmiyor, sürekli cebimizden katkı yapıyoruz. Her şirkette olacağı gibi Kevser Turizm AŞ de de birtakım iç huzursuzluklar olduğu doğrudur. Geçmiş çalışmaları gözden geçirerek nerede hata yapıldığını tesbit ettik. Bundan sonra yeni Genel Müdürümüz Ali Çeçen ve diğer üst düzey görevlileri ile el ele vererek çalışacak ve Şirketimiz hakkında ortaya atılan tüm olumsuz iddiaları ortadan kaldıracağız. Belediye'ye olan 1 trilyon 400 bin ytl'lik borcun taksitlerini ödemeye başladık. İşçilerimizin de aylıklarını zamanında verebilmek için yoğun bir düzenleme içerisindeyiz." şeklinde konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.