Ve sonunda öyle veya böyle play-off çizgisi içinde yerini aldı. Adını ilk altıya yazdıran Gazişehir yorucu bir sezonun ardından inişli çıkışlı grafikle sonunda mutluluğun ilk adımını atmış oldu.

Bu gece hepimizin adresi belli. Kaçamak yok. Takımı yalnız bırakmak yok..

Saat 21’de başlayacak Osmanlıspor, Gazişehir maçında takımı yalnız bırakmamalıyız. Rövanş için iyi bir avantaj yakalayıp deplasmanda tur atarak dönmek ve final havasına girmek istiyoruz. Öncelikle üç maçlık bu yolculuğa iyi başlamak lazım. Geçmiş dünde kaldı. Bugün ve yarınlar var. Bu takımı nasıl destek olur, nasıl başarılı olmasını sağlarız. Taraftar bu bilinç altına girdi, kısa yoldan süper lig. Rakip ciddi olarak hazır. İlk maçta ez az beraberlik veya tek gollü mağlubuyete hazır ancak kazanamayacak oiye bir şey yok. Futbolcularımız da sezon başından itiraberen bu şehrin beklentisini iyi biliyor. Yönetimin çabasını elbette boş çıkarmayacaktır.

Bu gece tribünlerin tam dolacağına inanıyoruz. Öyle de olması gerekir. Bu maç değilse hangi maçta taraftara görev düşecek. Rövanş öncesi iyi bir avantaj yakalamak umuduyla heyecanlı bekleyişimiz sürüyor.

Haydi Gaziantep, bu maç kaçmaz, bu maç senin. Sonu süper lig olsun diyor bu akşam statta buluşalım.