• DOLAR 32,54 %-0.03
  • EURO 35,01 %0.36
  • ALTIN 2.423,09 %0.00
  • BİST100 9.722 %0.80
  • BITCOIN 64.454 %-3.16
  • ETHERIUM 3.123 %-2.66
17°

Yeniden refah partisi Haberleri

yeniden refah partisi haberleri ve güncel yeniden refah partisi gelişmeleri, yeniden refah partisi ile ilgili tüm video, yeniden refah partisi fotoğrafları ve yeniden refah partisi haberleri Gaziantep Son Dakika Haberleri - Gaziantep 27 sitemizde


SİYASET

Yüksek Seçim Kurulu’ndan Nurdağı Seçimleri ile ilgili karar çıktı. YSK’nın Yeniden Refah Partisinin itirazını reddettiği öğrenildi.

SİYASET

Yeniden Refah Partisi, 31 Mart Mahalli seçimlerinde Oğuzeli ve Yavuzeli ilçelerini kazandı.

SİYASET

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, İl Binasında partisinin Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan Adayları ile birlikte basın toplantısı...

SİYASET

Yeniden Refah Partisi Nurdağı Belediye Başkan adayı Hasan Dilek olurken Dilek İlçe Seçim Kurulu'na müracatını resmen yaptı.

SİYASET

Yeniden Refah Partisi, Ankara Atatürk Spor Salonu’nda 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri çerçevesinde aday tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.

SİYASET

31 Mart Yerel Seçimler öncesi Yeniden Refah Partisi  Büyükşehir Belediye Başkan Adayını belirledi.

SİYASET

Yeniden Refah Partisi’nin Yavuzeli Belediye Başkan adayının Mehmet Kaya olduğu öğrenildi.

GÜNDEM

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Nizip’te Mustafa Doktoroğlu, Nurdağı’nda ise Orhan Yılmaz’ı aday gösterdi.

SİYASET

Yeniden Refah Partisi, Oğuzeli için kararını verdi ve Bekir Öztekin'i resmi olarak açıkladı.

SİYASET

Araban Belediye Başkanı Hasan Doğru, partisinden istifa etti. Doğru, Yeniden Refah Partisi’nden Araban Belediye Başkan adayı oldu.