Başkan Yılmaz’dan Çocuklara Mesaj! Atatürk’ün belediye başkanıyım Başkan Yılmaz’dan Çocuklara Mesaj! Atatürk’ün belediye başkanıyım

Sabahın erken saatlerinde Kariyer Sohbetleri programında Doğa Koleji öğrencileriyle bir araya gelen Başkan Fadıloğlu, daha sonra Kayaönü Mahallesi esnafını ziyaret etti. Esnaf ziyareti sonrası Halk Eğitim Merkezi öğretmenleri ile Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde buluşan Başkan Fadıloğlu, yapılan ve yapılacak çalışmalarla ilgili sunum eşliğinde öğretmenleri bilgilendirdi. Halime Baydil, Hattuç Bahçacı, Selvi Gülten, Haney Doldur ile Bedriye Arar’ı evlerinde ziyaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, daha sonra Seyrantepe Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

ÇITAYI YUKARIYA TAŞIYACAĞIZ

31 Mart Yerel Seçim sonuçlarının önemine vurgu yapan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, şu açıklamayı yaptı: “Ülkemizin, çocuklarımızın, gençlerimizin geleceğini yakından ilgilendiren bir tercihte bulunarak 31 Mart günü oy kullanacağız. Bizler de gün içerisinde yaptığımız ziyaretlerle vatandaşlarımıza; 31 Mart Yerel Seçiminin önemini, ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunları, 23 yıldır devam eden istikrar ve büyümeyi anlatıyoruz. Elde edilen kazanımları anlatıyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini, sorunlarını dinliyoruz. Sorunların çözümü için gereken çalışmayı anında başlatıyoruz. Şehitkamil Belediyesi olarak ulaşımdan çevreye, sağlıktan eğitime, kültür-sanattan spora kadar pek çok alanda nitelikli hizmetler veriyoruz. İlçe sınırları içinde yaşayan vatandaşlarımızın doğumdan ölüme kadar hayatlarının her aşamasında yanında oluyoruz. Günü kurtaracak siyaset yapmadık, yapmayacağız. Söz verdiğimiz her işi yaptık, tutamayacağımız sözler de asla vermedik. Her zaman uzun vadeli planlamalarla milletimize en iyi hizmeti sunmak için gayret gösteriyoruz. Kullandığımız kaynak, milletimizin kaynağıdır. Bu kaynağı en iyi şekilde milletimiz için kullanmayı sürdüreceğiz. Hizmet çıtamızı her geçen gün daha yukarıya taşıyacağız.”