Gaziantepspor haftalar sonra diriliş mücadelesini başlattı. Fenerbahçe karşısında sadece gol yememeyi değil, gol atmayı ve galibiyet kampayı planlayan oyun sergiledi.

Sürpriz yolculuk başladı.. Son üç haftada mağlup olmadı, sırtı yere gelmedi.. Ligin altına baktığımızda ve puan durumu iç açıcı değil.. Ligde kmalması zor, işleri süprize kaldı diyenleri duyar gibi oluyoruz..

Yürekli mücadele, ekip ruhu içinde savaş devam ederse neden olmasın diyor bir sürpriz bekliyoruz.. Nasıl olsa düşer psikolojisinden futbolcularımız kurtulmuş bir görüntü vermeye başladılar. Önemli olan bu versiyonu yakalamaktır..

Umuda yolculuk devam ediyor.. Her kazanılan puan srüprize koşuyor.. Ligin altındakilerin kayıpları beklentileri daha da arttıracak..

Fenerbahçe karşısında maçı kazanmaya daha yakın taraftık. Biraz beceri biraz şans olsaydı galibiyeti alıyordu. Kayıp edebileceği bir maçtı.. Maçın her anını lehine çevirmeyi bildi. Fazla gol pozisyonuna girmese de mücadele yüksek.. Ligin en altındaki takımın ruhu şeklinde değildi.

Kazanmaya devam.. Ligin son saniyesine kadar devam etmeli bu mücadele.