Bu ziyaretinin ardından MHP Gaziantep İl Başkanlığına giden Atay, İl Başkanı Mustafa Bozgeyik, İl Yönetimi ve İlçe Yöneticileri tarafından karşılandı. Atay’ın teşkilat mensupları ile buluşmasında önemli mesajlar verdiği öğrenildi.

BÜYÜKŞEHİR ÇIKARMASI

Atay, İl Başkanlığı ziyaretinin ardından Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nden temaslarda bulundu. İl Başkanı Mustafa Bozgeyik, İl Yöneticileri, İlçe Başkanları ve meclis üyeleri ile birlikte Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Arif Seçkin’i ziyaret eden Atay, hayırlı olsun temennisinde bulundu. Atay beraberinde bulunan heyet ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcıları Hakan Aslansoy, Mehmet Haz, Abdülkadir Sökücü, Feray Yılmaz ve GBB Genel Sekreteri Sezer Cihan’ı ziyaret etti, ‘hayırlı olsun’ dedi.

BAKIRCILAR ÇARŞISI ESNAFI İLE BULUŞTU

O öğretmene soruşturma açıldı O öğretmene soruşturma açıldı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ziyaretlerinin ardından Atay’ın bir sonraki durağı Bakırcılar Çarşısı oldu. Bakırcılar Çarşısı’nda Sayacılar Odası başkanı Mehmet Sarıbal ve esnaflarla bir araya gelen Atay, esnafı dinledi. Atay’ın son durağı ise Yazılı Köyü oldu. Atay, beraberinde bulunan heyet ile birlikte Yazılı Köyü’ne gitti, burada vatandaşlarla buluştu. 
 

Editör: Ebru Kont