Topuk Yaylasında toplanıyorlar Topuk Yaylasında toplanıyorlar

Önce Vali Kemal Çeber ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile bir araya gelen yönetim daha sonra ise kendi içinde önceki akşam toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda tüm sorunların masaya yatırıldığı Gaziantep FK'da öncelikle maddi konu görüşülürken icra kuruluna yeni isimlerin dahil edilmesi konuşuldu. Yönetimde bazı isimlerin ayrılığı gündeme gelse de yönetim daha güçlü bir şekilde yola devam edeceklerinin mesajını verdiler. 

YENİ İSİMLER GİRECEK

Özellikle kulübe maddi anlamda girdi sağlamak amacıyla Gaziantep FK'da icra kurulu sayısı yükselecek ve yönetime yeni isimler dahil edilecek. Yönetim kendi arasında yaptığı değerlendirme toplantısı sonrası yeni girecek isimlerden para alınacağı ve su sayede ise ödemelerin yapılması planlanacak. 

STADYUMUN ADI DEĞİŞEBİLİR

Kalyon ile sözleşmenin bitmesinin ardından yeniden aynı isim ile devam edileceği beklenirken başka bir ismin iyi bir para karşılığı gündeme geldiği bildirildi. Başkan Memik Yılmaz'ın stadyum ismi ile ilgili önemli bir firma ile daha görüşüldüğünü ve bunu da birkaç içinde halletmeye çalışacaklarını söyledi. Stadyumun isminin belirlenmesiyle birlikte kulübe maddi kaynak sağlamaya çalıştıklarını belirten Yılmaz, tüm çabalarının Gaziantep FK'nın iyi yerlere gelmesi için olduğunu söyledi. 

DAHA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ

Gaziantep Kulüp Kulübü Başkanı Memik Yılmaz, yönetim kurulu olarak ellerini değil, gövdelerini taşın altına koyduklarını belirterek, "Güçlü bir şekilde yolumuza devam ediyoruz" diyerek taraftarlara umut verdi. Yönetimde ayrılık olmayacağını ve yeni isimlerle birlikte güçlenerek yollarına devam edeceklerini belirten Yılmaz, bu yolda şehrin önde gelenlerinin ise desteğinin çok önemli ve değerli olduğunu toplantıda dile getirdi. Spor Servisi 
 

Editör: Ebru Kont