AK Parti’de söz Fedaioğlu'nda AK Parti’de söz Fedaioğlu'nda

Eski yönetime hizmetleri için teşekkür eden Güler, "Şehitkamil'de bir ekip kurup beraber çalışacağız. Kimse bize kırılıp gücenmesin, hep beraber tekrar Şehitkamil'i canlandıracağız” dedi.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ
Toplantıda, teşkilatın birlik ve beraberlik içinde çalışacağını söyleyen Güler, eski başkan ve yönetimine teşekkür ederek, gelecekte de aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarına devam edeceklerini söyledi. Güler, "Şehitkamil'de bir ekip kurup beraber çalışacağız. Kimse bize kırılıp gücenmesin, hep beraber tekrar Şehitkamil'i canlandıracağız. Şehitkamil’i daha iyi yerlere getirmek adına dava arkadaşlarımızla gece gündüz çalısmaya devam edeceğiz." Diye konuştu.

KILIÇ:BU BİR BAYRAK YARIŞI

Şehitkamil Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç da yeni başkana ve ekibe desteklerini iletti. Kılıç, "Bu bir bayrak yarışı. Yeni başkanımızı ve yeni gelecek ekibi tebrik ederim. İnşallah hep birlikte bu bayrağı daha yukarıya taşımaya çalışacağız. İsmail Başkan yabancı değil, 2004 yılından beri beraber çalıştık, bütün ekibi tanıyoruz. Allah herkesten razı olsun. Hep birlikte birlik beraberlik içerisinde, sevgi saygı çerçevesinde çalışacağız, partimizi ve davamızı daha güzel yerlere getirecegiz." Dedi. 

BEŞE:GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ

Şehitkamil Gençlik Kolları Başkanı Yakup Beşe ise hayırlı olsun temennnisinde bulunarak, “Başkanımız tanıdığımız bir başkan, yıllardır AK Parti’de mücadele veriyor. Allah razı olsun. Bizler hep beraber, kadın kolları, gençlik kolları ve diger kademelerle birlikte daha güzel işler yapacağımıza, Şehitkâmil’i daha iyi yerlere getireceğimize inanıyorum. Tekrardan hayırlı olsun" şeklinde konuştu.
Toplantıya çok sayıda partili katıldı.
 

Editör: Ebru Kont