Büyük Birlik Partisi Gaziantep İl Başkanı ve MKYK üyesi Orhan Kızılaslan'ın yanı sıra İl başkan yardımcısı Akın Çalışıcı, Şahinbey İlçe Başkanı Mesut Korkmaz, Şehitkamil İlçe başkanı Fatih Karaduman, Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Arif Kereci, Şehitkamil Belediye Başkan aday adayları Adem Kolsuz, Vahdettin Yüksel, Şahinbey Belediye Başkan aday adayı Ecz. Hüseyin Deniz, Alperen Ocakları İl Başkanı Hayri Özkan, Karkamış Belediye Başkan aday adayı Ahmet Yılmaz, Şehitkamil Belediyesi meclis üyesi aday adayı Ahmet Top, Vedat Kızıkoğlu ile il ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle çok sayıda partili katıldı. 

KIZILASLAN: “BU KUTLU DAVADA HEP BİRLİKTE YOL YÜRÜMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Cuma Namazından çıkan vatandaşlara bizzat kendi elleriyle tatlı ikram eden Büyük Birlik Partisi Gaziantep İl Başkanı ve MKYK üyesi Orhan Kızılaslan, "Merhum genel başkanımız Şehit Muhsin Yazıcıoğlu anısına bu cuma gününde dua ederek vatandaşlarımıza tatlı ikramında bulunduk. Bu kutlu davada hep birlikte yol yürümeye devam ediyoruz. Bugünkü tatlı ikramına katılan tüm teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Merhum genel başkanımızı rahmet ve saygıyla anıyoruz" dedi.

MHK'da deprem! MHK'da deprem!

AKIN ÇALIŞICI: “BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”
Büyük Birlik Partisi’nin çok büyük bir aile olduğunu söyleyen İl Başkan Yardımcısı Akın Çalışıcı ise, “Teşkilatımız ile bugün merhum şehit genel başkanımız Muhsin Yazıcı anısına tatlı dağıtımında bulunduk. Her geçen gün büyüyen bir aileyiz. Davamızın öncüsü merhum Muhsin Yazıcıoğlu başkanımızı her daim anmaya devam edeceğiz. Onun adını hiçbir zaman unutturmayacağız. Bugün tatlı dağıtımımıza iştirak eden tüm camiamıza teşekkür ediyorum” dedi.