1. YAZARLAR

  2. Tamer Abuşoğlu

  3. VATİKAN - AB ÇETESİ EMRETTİ (2)
Tamer Abuşoğlu

Tamer Abuşoğlu

Yazarın Tüm Yazıları >

VATİKAN - AB ÇETESİ EMRETTİ (2)

A+A-
2002 ?den bu yana 9 yllk iktidarlar boyunca Bat yönünde seyreden bir trene bindiğini zanneden AKP, Türkiye?yi ateşle imtihana tabii tutan Doğu kylarnda bir yerde duvara toslatacak gibi.
AB hayali adna ya da ABD?ye yaranmak uğruna en olmadk şaklabanlklara kendini reva gören hükümet, Türkiye?nin uluslararas saygnlğn yok ederek, Cumhuriyet Devletini yüzüstü sürünen bir pozisyona kilitlemeyi başarmştr.
Cumhuriyetin 90 yllk manevi miras adeta talan edilmiş, toplumu bir arada tutan moral değerler ortadan kaldrlmş ve sonuç olarak devlet dayandğ payandalardan yoksun braklmştr.
Varlğ üye ülkeler nezninde dahi tartşma konusu olan AB çatrdamaya devam ederken, Türkiye AB hayali adna kötü bir mirasyedi gibi harcamaya devam ettiği devlet geleneğine eş olarak, verdiği ödünlerle adeta Türk Devleti'nin sonunu hazrlamaya memur edilmiştir.
AB'nin AKP eliyle Türk devletine vurduğu son ölümcül darbenin ad Aznlk Vakflarna ait mal varlğnn iadesidir.

AMAÇ ANADOLU'NUN ALNINA HRİSTİYAN MÜHRÜNÜ KAZIMAKTIR

Hristiyanlaştrma ve Anadolu'yu Emperyalist Bat'nn siyasal işgal planlaryla yeniden dizayn etme projesi göstere göstere gelmektedir.
Kürt Sorunu adyla icat edilen suni ayrştrmaya yönelik operasyondan, sanal Ergenekon Terör Örgütü' oldu bittisine, TSK üzerinde estirilen bask ve zulüme kadar, Milli Kuvvetleri devre dş ederek, Türkiye'yi öngörülen planlara uygun olarak allayp, pullama komedisini 2002'den bu yana işaret ediyoruz.
Yine bu sütunlardan yaynlayarak, yaklaşan tehlikeyi ve giderek dozajn artran tehdit algsn meale lüzum gerektirmeden işaret etmiştik.
Amaç Kiliseleştirilmiş Camiler, Papaz Cüppesi giydirilmiş imamlar ve Türk'ten Arndrlmş bir Türkiye yazmz hala belleklerdeki tazeliğini korumaya devam ediyor.
Vatikan - AB çetesi ve Aznlk Vakflar başlğyla yaynladğmz bir diğer araştrma yazmzda ise Aznlk Vakflarnn siyasal, sosyal ve iktisadi statüleriyle ilgili AB'nin öngördüğü planlar deşifre etmiştik.
Yine Misyonerlik Vizyonundaki Haçl Hareketi başlğyla yaynladğmz ve 12 ayr bölümden oluşan yaz dizisiyle yaptğmz uyar ve ikazlar Nisan - Mays 2003 tarihli gazete koleksiyonumuzda yer almaktadr.
Sonuç itibaryla 8 yl önce işaret ettiğimiz her tehlike 8 yl sonra gerçekleşmiştir.
Amaç Lozan hezimetinin finaline oynayan Birleşik Avrupa'nn, Bat kuyrukçuluğu rolüne hapsettiği AKP vastasyla Anadolu'daki Türk varlğn sonsuza kadar tatil etmektir.
Bu yolla Bat sadece Türkiye'yi çözmekle kalmayacak, Türkiye ile birlikte Ortadoğu, Kafkaslar, Balkanlar ve Doğu Akdeniz ve Kuzey Afrika'nn çözümü de sağlanacaktr. Türkiye'ye sunulan tali roller bu savmz doğrular mahiyettedir. (Devam Edecek)
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.