1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Üniversite giyim ürünü alacak
Üniversite giyim ürünü alacak

Üniversite giyim ürünü alacak

Gaziantep Üniversitesinin giyim ürünü ihalesi bugün yapılacak. Gaziantep Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada,...

A+A-

Gaziantep Üniversitesinin giyim ürünü ihalesi bugün yapılacak. Gaziantep Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, 29 kalem giyim ürünü satın alımı için ihale düzenlendiği, ihalenin bugün saat 14.00'de yapılacağı belirtildi. Açıklamada, ihale dokümanının Gaziantep Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığında görülebileceği ve 30 YTL'ye satın alınabileceği ifade edildi. İsteklilerin teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat yatırarak ihaleye katılabilecekleri vurgulanan açıklamada, konsorsiyumların ihaleye teklif veremeyecekleri kaydedildi. İhaleye verilen tekliflerin geçerlik süresinin, ihale tarihinden itibaren en az 60 takvim günü olması gerektiği bildirildi.

 

Şahinbey alt yapı ve kaldırım ihalesi yapacak

Şahinbey İlçe Belediyesinin yol ve kaldırım yaptırmak için düzenlediği ihale bugün yapılacak. Şahinbey Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, kilit taşıyla cadde ve bağlantı sokakları, yol ve kaldırım yapım işi için ihale düzenlendiği, ihalenin bugün saat 14.00'de Encümen toplantı salonunda yapılacağı belirtildi. Açıklamada, ihale dokümanının Şahinbey Belediyesi İhale Takip Bürosunda görülebileceği ve 750 YTL'ye satın alınabileceği kaydedildi.

 

Okullarda bakım ve onarım çalışması

Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ilköğretim okullarında bakım ve onarım çalışması yaptırmak için düzenlediği ihaleler bugün yapılacak. Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Orgeneral Kenan Evren, Mehmet Abar, İsmet İnönü, Hatice Büyükbeşe, Yunus Emre ve Doktor Mustafa Özyurt ilköğretim okullarında bakım ve onarım işleri için ihaleler düzenlendiği, ihalenin bugün 09.30-15.30 saatleri arasında yapılacağı belirtildi. Açıklamada, ihalelerin dokümanlarının Şahinbey Kaymakamlığında görülebileceği ve 50 YTL'ye satın alınabileceği ifade edildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.