Gaziantep Valisi Kemal Çeber, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı ziyaret eden Yılmaz, çalışmalara başladığını söyledi. Büşkan Şahin ise “Önümüzdeki beş yıl boyunca Gaziantep Modeli ile Gazi şehrimize birlikte hizmet edeceğiz” dedi. 

Yılmaz göreve gelmesinin ardından ziyaretlerine başladı. Yılmaz ilk ziyaretini  Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na yaptı. Yılmaz’a ziyarette CHP İl Başkanı Reis Reisoğlu, CHP Şehitkamil İlçe Başkanı Hurşit Yıldırım, Meclis Üyeleri Ersin Atar, Mehmet Sucu ve Uğur Acıoğlu eşlik etti.

TAHMAZOĞLU TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Tahmazoğlu, “Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz'a Belediyemize yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum’’ ifadelerini kullandı. 

İKİNCİ DURAK KAYMAKAM YAMLI OLDU

Tahmazoğlu ziyaretinin ardından Yılmaz’ın ikinci durağı Şehitkamil Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı oldu. Beraberinde bulunan heyet ile Kaymakam Yamlı’yı ziyaret eden Yılmaz, Yeni Şehitkamil’i hep birlikte oluşturacaklarını söyledi.

Güneydoğu Anadolu bölge toplantısı yapıldı Güneydoğu Anadolu bölge toplantısı yapıldı

YILMAZ -ŞAHİN BULUŞMASI

Başkan Yılmaz’ın son durağı ise Gaziantep Büyükşehir Belediyesi oldu. GBB Başkanı Fatma Şahin’i beraberinde bulunan heyet ile birlikte ziyaret eden Yılmaz, iyi dilek ve başarı temennisinde bulundu. Başkan Şahin ise Yılmaz’a teşekkür ederek, “Önümüzdeki beş yıl boyunca  Gaziantep Modeli ile Gazi şehrimize birlikte hizmet edeceğiz. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederim” dedi.