Ligde kalmak için beraberlik yetiyor Ligde kalmak için beraberlik yetiyor

Gaziantep TÜFAD Şubesi, 12 Ekim 2023 tarihinde yaşanan yaşadıkları talihsiz kaza sonrası masumca hayatlarını kaybeden Hüseyin Akın ve Kerim Gündoğan adına kadınlar futbol turnuvası düzenledi. Kadınlar arası yapılan futbol turnuvasına 4 takımdan Alg Spor, Kilis Öncüpınar, Gazikent ve Özçalışkan Spor Kulübü katılarak birbirinden güzel görüntülerin ortaya çıkmasına neden olundu.

TAKIMLARA KUPA VE MADALYA TAKDİM EDİLDİ

Turnuvaya katılan takımlara kupa ve madalya takdim edilirken ortaya güzel görüntüler çıktı. Öte yandan Gaziantep tarihinde ilk kez kadın futbol turnuvası düzenlenirken TÜFAD Şubesi Başkanı İsmet Savcılıoğlu, güzel bir turnuva olduğunu ve derneğin düzenlediği turnuvaya katılan takımlarımıza teşekkür ederek merhum Hüseyin Akın ve Kerim Gündoğan’a ise Allahtan rahmet, kederli ailesine ise bir kez baş bağlığı dileğinde bulundu.

MESUT AKIN ÇOK DUYGULANDI

Biricik oğlu Hüseyin Akın ve arkadaşı Kerim Gündoğan'ın adına yapılan futbol turnuvası nedeniyle ayrıca Gaziantep FK eski yöneticisi olan Mesut Akın, duygusal anlar yaşadı. Turnuvada emeği geçen ve katkıda bulunanlara teşekkür eden Akın; "Bu anlamlı turnuvayı yaparak acımıza ortak olan TÜFAD Gaziantep Şube Başkanı İsmet Savcılıoğlu’na, Şahinbey Belediyesi’ne ve turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür ederim" sözlerini paylaştı. Spor Servisi