Her fırsatta çok iyi aile olduklarını belirten Ömürcan Artan, Karagümrük maçı sonrası soyunma odasında yaşanan duyguların tarifsiz olduğunu belirterek, “Soyunma odasında yaşadığımız duyguları inanın tarif edemem. Maçtan öncede söylemiştim, biz çok güzel bir aile olduk. Şehirde herkes bize inandığını, güvendiğini bütün hafta boyunca belirtmişti. Bizde o güvenle sahaya çıktık. Stadyuma geldiğimizde ise taraftarlarımız bizi ciddi anlamda motive ettiler ve itici güç oldular. Bizi çok onurlandırdılar." 

KIRILGAN BİR YAPIMIZ VARDI BU KEZ TERSİ OLDU

Ömürcan Artan, sözlerini şöyle sürdürdü; "1-0 öne geçtikten sonra biraz böyle panik havası oldu, 10 kişi kaldı rakip 1-1 oldu. Önceden kırılgan bir yapımız vardı. Ama bu maçta taraftar onlara ciddi anlamda teşekkür etmek istiyorum. 1-1 olduktan sonra saha içinde panik yaptığımız dönemler oldu ama taraftarlarımız tribünlerde sakin kaldılar, bizi desteklemeye devam ettiler. Biz o atmosferi gördükçe tekrar toparlanmaya kalktık, tekrar ayağa kalktık. Dakika 85’ti tabelaya baktığımda acaba böyle bitecek mi dedim. O an taraftarın sesini tekrar kulağımda işittim. O an tamam bugün olacak dedim. Ne olursa olsun biz o golü sabaha kadarda oynasak atacaktık. Marko girdi oyuna, içimde bir kıpırdanma olmuştu. İnşallah oyuna girenlerden biri atar. Çünkü her zaman öyle olmuştu son dakikalarda bundan önceki maçlarda kırılgan dakikaları biz yaşamıştık."

BUNUN KIRILDIĞI NOKTA BUGÜN OLSUN DİYE İÇİNDEM GEÇİRDİM

Ömürcan Artan; "Dedimki bunun kırıldığı nokta bugün olsun, gol olsun. Jevtovic golü atınca inanılmaz bir duygu patlaması hissettim. Takım ayrı yerde sevinirken bir Papy ile ayrı birz yerde seviniyorduk, ne yaptığımızı bilmiyorduk. Üçüncü golü anlatmaya gerek yok zaten orada bütün duygularım boşalmıştı. Maçtan öncede demiştim bugün burada final niteliğinde bir maça çıkıp taraftarlarımızı evlerine mutlu bir şekilde göndermekti. Yastığa başlarını koyduğunda güzel bir gündü, iyi bir anıydı, depremden sonra yaşadıkları belkide en güzel duygu. Onları bunları yaşattığımız için gurur duyuyorum."

Ödemeler yapılamadı Ödemeler yapılamadı

BU SEZONU VE FELAKETİ UNUTTURMAK İSTİYORUZ

Karagümrük maçında sakatlanan M'Bakata'nın yerine oyuna dahil olan genç savunma oyuncusu sözlerini şöyle tamamladı; "İnşallah haftaya bize 1 puan lazım. Ama orada gidip kazanmak için oynayaacağız. Çünkü bu arma her yere kazanmak için gider. Yine kazanmak için gideceğiz. Umarım ligi istediğimiz yerde bitirip bu seneyi unutmak istiyoruz. Geçen seneki felaketi taraftarlarımıza unutturmak istiyoruz" diye konuştu. Spor Servisi 

Editör: Ebru Kont