Kulüp sosyal medya hesabından kombine kart satışlarının devam ettiği duyurulmasının ardından paylaşım altına yorumlarda bulunan taraftarlar fiyatların aşırı yüksekliğinden şikayet ettikleri gözlendi. Öte yandan şu ana kadar ise transferde somut bir adım atılamaması nedeniyle de taraftarların "Ne için kombine alacağız! Kimleri izleyeceğiz?" şeklinde sitemlerde bulunurken şu ana kadar kombine satışlarında beklenen ilgi gösterilmediği öğrenildi. 

TARAFTAR İNDİRİM BEKLİYOR

Kombine fiyatlarının yüksekliğinden şikayet eden taraftarlar yönetimden indirim bekliyorlar. Özellikle geçen sene kombine sahiplerine indirim sağlanması gerektiğini ifade ederken geçen sene ise özellikle büyük maçlarda kombine sahiplilerinin yerlerine oturmakta zorluk çektiklerini de ifade ettiler. Kombine kartların pahalılığından dert yanan kırmızı-siyahlılar öte yandan ise yönetimin bir an önce transferde atağa geçmesi halinde bu hareketliliğin kombini satışlarına da yansıyacağının mesajını verdiler. 

BİR TARAFTARIN İSE PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKTİ

Kulübün kombine satışlarının devam etitği paylaşımın altına bir taraftar ilginç bir yorumda bulundu. Kırmızı-Siyahlı takıma gönül veren bir taraftar yaptığı yorumda; "Koltuğuma oturacağım kulüp tarafından garanti edilirse numaralı alacağım. İyi kadro kurmanızı falan beklemiyorum. Kulüp için elimi tasın altına koyarım. Sadece para verip rezil olmak istemiyorum. Aksi taktirde evde izlerim" uyarısında bulunması dikkat çekti.  

Teknik ekip pür dikkat! Teknik ekip pür dikkat!

FİYATLAR NE KADAR?

Geçen hafta satışa çıkan kombine kartlarında fiyatlar şu şekild satışa devam ediliyor; 

TRİBÜN                          FİYAT                BLOKLAR 

VİP Alt Tribün                      10.000 TL              D-E-F

VİP Alt Tribün                     8.500 TL          A-B-C-G-H-I

VİP Üst Tribün                    6.500 TL           TÜM BLOKLAR

Maraton Alt Tribün                 5.500 TL             D-E-F

Maraton Alt Tribün                 4.500 TL           A-B-C-G-H-I

Maraton Üst Tribün                3.500 TL          TÜM BLOKLAR

Güney Kale Arkası Alt Tribün    2.500 TL        TÜM BLOKLAR

Güney Kale Arkası Üst Tribün    2.000 TL       TÜM BLOKLAR

Editör: Ebru Kont