1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Tanrıöver mahkemeye veriyor
Tanrıöver mahkemeye veriyor

Tanrıöver mahkemeye veriyor

Büyükşehir Belediyesine bağlı Gazi Kültür Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Tanrıöver, Gazi Kültür A.Ş.’nin mali durumu ile ilgili gerçeği yansıtmayan haberler hakkında Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulduğunu açıkladı.

A+A-

Tanrıöver, “ Bu şehirde bir ‘yılan’ var ve biz, ‘bana dokunmayan yılan bin yaşasın’ demeyeceğiz. Meydan, boş değil!” dedi.

Gazi Kültür A.Ş’nin borcundan dolayı belediye ihalelerine giremediği iddiası Gaziantep kamuoyunu meşgul etmeye başladı. İddialar üzerine Gazi Kültür Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Tanrıöver, yazılı bir açıklama yaptı. Tanrıöver, “Gazi Kültür A.Ş. bilanço oranları denk, herhangi bir problemi olmadan Gaziantep’in ve Ülkemizin kültür hayatına hizmet etmeye devam etmektedir. Merak duyanlar, ‘ekap’ sayfasından görebilirler” ifadelerini kullandı.

SUÇ DUYUSUNDA BULUNACAKLAR

Sosyal medya hesabından yapılan suç duyurusunu ve iddialara cevap veren Tanrıöver, şu ifadeleri kullandı: “ Gazi Kültür A.Ş.’nin mali durumu ile ilgili gerçeği yansıtmayan haberler hakkında Gaziantep CumhuriyetBaşsavcılığına suç duyurusunda bulunulmuştur. Bu şehirde bir ‘yılan’ var; ve Biz, ‘bana dokunmayan yılan bin yaşasın’ demeyeceğiz. Meydan, boş değil! Gazi Kültür A.Ş. bilanço oranları denk, herhangi bir problemi olmadan Gaziantep’in ve Ülkemizin kültür hayatına hizmet etmeye devam etmektedir. Merak duyanlar, ‘e-kap’ sayfasından görebilirler. Nezâketi zayıflığın bir parçası,Hoşgörüyü ödleklik,Yücelmeyi böbürlenme fırsatı gören-lerin, Allah’ın yazdığı kaderi değiştireceğine (!) inananların terbiyesizliklerin’den yılmayacağız. Karagözde, ‘güneş tarla’sı açan-lar, yılan yemleyen-ler..Hükmen mağlupsunuz. Sokakta, ‘delikli kuruş’ kadar değeriniz, karşılığınız yok. Gazi Kültür A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevim münasebetiyle herhangi bir ücret, huzur hakkı, almamaktayım. Kamuoyunun bilgi ve takdirlerine sunarım.” HALİL ŞARKLI

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.