Başkan Yılmaz’dan Çocuklara Mesaj! Atatürk’ün belediye başkanıyım Başkan Yılmaz’dan Çocuklara Mesaj! Atatürk’ün belediye başkanıyım

Lise öğretmenleri ve idarecileri eşliğinde GAÜN Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulunu ziyaret eden öğrencilere akademik ve idari kadro, eğitim modeli, fiziki altyapı tanıtıldı. Derslikler, laboratuvar, mutfak ve uygulama oteline teknik gezi imkânı bulan öğrenciler gezi sırasında keyifli vakit geçirdiklerini belirterek, GAÜN Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulunu tercihleri arasına alacaklarını ifade etti.

İŞBİRLİĞİ İÇİNDEYİZ 

Okulun tanıtımında orta öğretim kurumlarıyla iş birliği içinde olduklarını belirten GAÜN Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Dilara Bahtiyar Sarı, “Okulumuzu tercih edecek Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin turizmle ilgili programlarında eğitim gören öğrencilerimizi okulumuza davet etmeye devam edeceğiz. Ülkemizin turizm sektöründe nitelikli kalifiye personele ihtiyacı her zaman var, gayemiz bu ihtiyacı karşılayacak iş gücünü bir nebze olsun okulumuzdan sağlamak. GAÜN Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu olarak mezun öğrencilerimizi her destinasyonda görmek istiyoruz” diye konuştu.