1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Süperde devre kapanıyor
Süperde devre kapanıyor

Süperde devre kapanıyor

Süper ile birinci amatör kümede bugün ve yarın oynanacak karşılaşmalarla heyecanlı bir hafta daha yaşanmış olacak.

A+A-

Süper Amatör Kümede Anadoluspor zirvede ki yerini korurken, Yavuzelispor ve Araban Belediyespor ise küme hattından çıkma mücadelesi verecekler.

Birinci amatör kümede A grubunda Diclespor ve Gazispor şampiyonluk yolunda devam etmek isterlerken B Grubunda ise Nizip Halke Eğitim ile Işın Boru Yıldızspor zirve mücadelesini sürdürecekler.

BUGÜN OYNANACAK 1. KÜME A GRUBU MAÇLARI:

Saraygücü – Diclespor

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 14.00

Hakemler: Oktay Sağlamcı – Selçuk Kaplan – Çağrı Cilesun

Gözlemci: Hakan Ercan

Saha Komiseri: İbrahim Taş

*****

Şehreküstü – Gazisaray

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 14.00

Hakemler: Emirkan Avcim – Hüseyimn Sağlık – Eyyüp Boz

Gözlemci: Müslüm Ünlü

Saha Komiseri: Kemal Esen

*****

Aydınbaba –Karşıyaka Gençlik

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu 

Saat: 14.00

Hakemler: Mustafa Akbat – Turgay Öztekin – Mahmut Güzel

Gözlemci: Ömer Atıcı

Saha Komiseri: Mehmet Yağız

*****

Gazispor – Nizip Yıldırım

Saha: Batur

Saat: 14.00

Hakemler: Bünyamin Erdil – Ergün Aslan – Özcan Polat

Gözlemci: Serpil Dağdemir

Saha Komiseri: Hüseyin Akpınar

*****

İstikrar Eğitim – Akkentspor

Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu

Saat: 14.00

Hakemler: Burhan Taşdemir – Hamit Şerefoğlu – Nadima Büşra Yıldız

Gözlemci: Mehmet Çalışkan

Saha Komiseri: Mehmet Aslan

*****

Düztepespor – Sercan İnşaat

Saha: Hasan Celal Güzel Tesisleri

Saat: 14.00

Hakemler: Yusuf Şimşek – Oğuz Başbenzer – İbrahim Dervişoğlu

Gözlemci: Eray Özkanlı

Saha Komiseri: Hüseyin Kılıç

*****

Gençlerbirliği – Organizespor

Saha: Beykent Stadyumu  

Saat: 14.00

Hakemler: İbrahim Güner – Halil Bozkurt – Yakup Doğan

Gözlemci: Orhan Durmuş

Saha Komiseri: Şener Akbulut

 

YARIN OYNANACAK 1. KÜME B GRUBU MAÇLARI:

Oğuzspor – Çınarlıspor

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 10.00

Hakemler:  Mehmet Kirişçioğlu – Yunus Emre Karaca – Osman Kadı

Gözlemci: Cengiz Oktay Bekarlar

Saha Komiseri: İbrahim Taş

*****

Özyıldız – Esemspor

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu

Saat: 10.00

Hakemler: Yakup Doğan – Halil Karakuş – Özcan Polat

Gözlemci:   Seyit Ahmet Aslan

Saha Komiseri: Mehmet Yağız

*****

Hacıbaba Özgençlik – Şahinbeyspor

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu 

Saat: 14.00

Hakemler: Mustafa Murat Oğuz – Diyar Boz – Yunus Emre Cesur

Gözlemci: Mehmet Kaftancı

Saha Komiseri: Mehmet Yağız

*****

Atletik Mekikspor – Oğuzeli Belediyespor

Saha: Seyrantepe Tesisleri  

Saat: 14.00

Hakemler: Mehmet Karademir – Hamit Şerefoğlu – Ali Savaşçı

Gözlemci: Cevdet Karakurt

Saha Komiseri: Hüseyin Akpınar

*****

Türk Telekom – Nizip Halk Eğitim

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 14.00

Hakemler: Ali Bilen – Mahmut Güzel – Turgay Öztekin

Gözlemci: Eray Özkanlı

Saha Komiseri: Kahraman Korkmaz

*****

Işın Boru Yıldızspor – Faik Bezekİnş

Saha: Beykent Stadyumu 

Saat: 14.00

Hakemler: Ahmet Taşdemir – Mustafa Akbat – Çağrı Cilesun

Gözlemci: Erdal Türkmen

Saha Komiseri: Şener Akbulut

*****

Bostancı Kartal – Gazikent

Saha: Şahinbey İlçe Stadyumu

Saat: 14.00

Hakemler: Adem Bozkurt – Gülden Rençber – Berkant Çakır

Gözlemci: Mehmet Bayraklılar

Saha Komiseri: Mehmet Aslan

 

YARIN OYNANACAK SÜPER KÜME MAÇLARI:

Sanayi Esnaf – Şehitkamil Gençlik

Saha: Hasan Celal Güzel Tesisleri

Saat: 12.00

Hakemler: Volkan Aydın – Hüseyin Sağlık – Halil Bozkurt

Gözlemci: İsmail Sarıçiçek

Saha Komiseri: Hüseyin Kılıç

*****

Camcıoğlu – Bozkurtspor

Saha: Şehitkamil İlçe Stadyumu  

Saat: 12.00

Hakemler: Özgür Reha Alıcı – Halil Karakuş – Mehmet Eren Ulutaş

Gözlemci: İsmail Çelik

Saha Komiseri: Mehmet Yağız

*****

Anadoluspor – Şehitkamil Belediyespor

Saha: Seyrantepe Tesisleri

Saat: 12.00

Hakemler: Yakup Özhan – Şeyhmus Baysal – Selçuk Kaplan

Gözlemci: Yusuf Yılmaz

Saha Komiseri: Hüseyin Akpınar

*****

Demirspor – H.D Kolejspor

Saha: Gazikent Stadyumu

Saat: 12.00

Hakemler: M. Mustafa Özdemir – Ufuk Taşçı – Okan Tümsek

Gözlemci: Ali Balsatar

Saha Komiseri: İbrahim Taş

*****

Kalespor – Aktoprakspor

Saha: Batur

Saat: 14.00

Hakemler: Onur İçyer – Oğuz Başbenzer – Hasan Akbulut

Gözlemci: Muhittin Erdem

Saha Komiseri: Ziyni Mor

*****

Araban Belediyespor – Yavuzelispor

Saha: Araban İlçe Stadymu

Saat: 14.00

Hakemler: H. Tahir Erkaç – Emirkan Avcim – Eyyüp Boz

Gözlemci: Mehmet Açıkgöz

Saha Komiseri: Sadettin Doğan

*****

İslahiyespor – Üçoklar Demirspor

Saha: İslahiye İlçe Stadyumu

Saat: 14.00

Hakemler: Mehmet Can Balsu – Ergün Aslan – Cebrail Kaplan

Gözlemci: Şenol İmançer

Saha Komiseri: Yusuf Canbolat

MUHARREM TÜRKOĞLU

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.