Transfer listesini hazırlayan teknik direktör Selçuk İnan'ın listeyi başkana verdiği ve beklemeye geçtiği öğrenildi. Mevcut kadrodan bir kaç isimin takımda tutulmasıyla birlikte 8 transfer isteyen teknik direktör Selçuk İnan'ın bir an önce harekete geçilmesi gerektiğini hatırlattı. Yeni sezon hazırlık kampının yeni transferleriyle birlikte yapmak isteyen İnan, transferin bir an önce yapılması gerektiğini hatırlatı. Transfer döneminin başlamasının ardından bir çok kulüpte imzalar yavaş, yavaş gelmeye başlarken Gaziantep FK'da iç transferdeki sessizlik bile can sıkmaya başladı. 

Topuk Yaylasında toplanıyorlar Topuk Yaylasında toplanıyorlar

8 TRANSFER İSTEMİŞ

Gerek iç transferde, gerekse dış transferde henüz bir somut atamayan Gaziantep FK'da teknik direktör Selçuk İnan'ın yönetimden kaç transfer istediği de netleşti. 

Listesini hazırlayarak yönetime veren ve iç transferde kalması gereken oyuncuları da belirleyen teknik direktör Selçuk İnan'ın dış transferde ise 8 futbolcu istediği gelen bilgiler arasında yer aldı. Kalede Nita ile Sorescu'nun kadroda özellikle tutulmasını isteyen Selçuk İnan'ın forvete ise çok önemli bir golcü istediği gelen bilgiler arasında yer aldı. İnan, yapılacak transferlerin takıma direkt katkı yapabilecek oyuncular olması gerektiğini belirterek, kampa da yetiştirilmesini istiyor. 

PAZAR GÜNÜ GELİYOR

Sezonun bitmesinin ardından tatile çıkan ve başkan Memik Yılmaz ile sık, sık görüşen teknik direktör Selçuk Şahin, yeni sezonun startını vermek üzere Pazar günü şehrimizde olacak. Son hazırlıklarını tamamladıktan sonra 1 Temmuz Pazartesi akşamı elindeki mevcut isimlerle birlikte yeni sezonun startını verecek olan Selçuk İnan, bir an önce transferlerde de somut adımların atılmasını bekliyor. A.SERDAR ÖZEKŞİ
 

Editör: Ebru Kont