Şahin, “Hastanenin hiçbir eksiği yok. Hastane dört dörtlük işliyor” dedi.

HASTANENİN EKSİĞİ YOK

CHP Gaziantep Milletvekili Melih Meriç’in Şehir Hastanesi ile ilgili ilgili sözlerini sorduğumuz Sağlık Müdürü Şahin, “ Hastanenin hiçbir eksiği yok. Tamamen bilgisizlik. Ufak tefek personel eksikliği de yeni atamalarla giderilecek. Hastane dört dörtlük işliyor. Duyumlarla konuşulmaz, elinizde somut bir şey var mı yok mu,  insan önce bir gider bakar” dedi.

Tarihi belge taşıyacak merkez Tarihi belge taşıyacak merkez

BÜYÜK HİZMETİ GÖRMÜYORLAR

Hastaneler arasında cihaz alınıp verileceğini, bunun gayet normal olduğunu da söyleyen Şahin, “Bir hastanede cihaza ihtiyaç varsa, başka bir hastanede de o cihazdan fazla varsa oradan oraya devredilir.  Bu tür cihaz alıp vermeler olur. Büyük hizmeti görmüyorlar, biz nelerle uğraşıyoruz.  İnsan bir şey duyuyorsa önce gidip doğru mu değil mi, mantıklı mı diye bakmalı. Bu tür iddialar canımızı sıkıyor” diye konuştu.

MERİÇ, SORMUŞTU

CHP Gaziantep Milletvekili Melih Meriç, Şehir Hastanesinde cihaz ve ekipman eksikliğini gündeme getirerek, “Halk dijital kuyruklarda sıra bekliyor. Şehir hastanesi personeli çalışma koşullarından şikayetçi. Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesinin cihaz ve ekipmanlarının Şehir Hastanesi ne taşındığı iddia ediliyor. Gaziantep İl Sağlık Müdürü'nün kamuoyunu aydınlatmasını önemle rica ediyorum”demişti. Meral KINACILAR ERBEKTE