Sürpriz isimlerin yer aldığı yönetim kadrosunda Şahinbey Belediye Başkan adayı Arkın Bereketoğlu da yer aldı. Başkan Umut Yılmaz, Bereketoğlu’nun yanı sıra Yusuf Açıkgöz, Ceyda Gürsel ve Cihan Ekici’yi başkan yardımcısı yaptı. Yusuf Açıkgöz, Ceyda Gürsel, Cihan Ekici ve Arkın Bereketoğlu’nun görev alacakları alanlar ve sorumlulukları hakkında detaylı bilgi ise ilerleyen günlerde paylaşılacak.

Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Yusuf Açıkgöz, Ceyda Gürsel, Cihan Ekici ve Arkın Bereketoğlu isimlerinin belirledikleri vizyonla uyumlu olduklarına vurgu yapan Başkan Avukat Umut Yılmaz, “Belediyemizin hizmetlerini daha da ileriye taşımak için çalışacak bu değerli ekibin, şehrimize ve vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunacağına inanıyorum” dedi.

SÖZLERİ YERİNE GETİRECEĞİZ

Güneydoğu Anadolu bölge toplantısı yapıldı Güneydoğu Anadolu bölge toplantısı yapıldı

Şehitkamil’in kalkınması ve hizmetlerin daha etkin bir şekilde sunulması hedefiyle çalıştıklarını dile getiren Başkan Umut Yılmaz, “ Halkımıza, bu güven ve desteğin karşılığını en iyi şekilde vereceğime söz verdim. Birlikte çalışacağım Yusuf Açıkgöz, Ceyda Gürsel, Cihan Ekici ve Arkın Bereketoğlu ile birlikte elimizden gelenin fazlasını yaparak verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz” açıklamasını yaptı.