1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Sanko'ya iki ödül
Sanko'ya iki ödül

Sanko'ya iki ödül

SANKO Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Yozgat ve Antalya’da düzenlenen kongrelerden ödüllerle döndü.

A+A-

Bozok Üniversitesi ev sahipliğinde Yozgat’ta düzenlenen Uluslararası III. Adli Hemşirelik, II. Adli Sosyal Hizmet ve I. Adli Gerontoloji Kongresi’nde SANKO Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü tarafından hazırlanan bildiri ödüle layık görüldü.

Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı ve Hemşirelik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Türkan Pasinlioğlu,  Yrd. Doç. Dr. Betül Aktaş ve yüksek lisans öğrencisi Nihan Demirdüzen tarafından yapılan “Kadınların Algıladıkları Duygusal İstismar ve Etkileyen Faktörlerin İncelenmesi” isimli araştırma, poster bildiri dalında birincilik ödülü aldı.

Türk Hepato-Pankreato-Bilier (Hepatopankreatobilier) Cerrahi Derneğinin Antalya Belek’te 13’üncü kongresi ile birlikte düzenlenen 4’üncü Hepatopankreatobilier Cerrahi Hemşireliği Kongresi’ne ise Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Hemşirelik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Arzu Tuna Başkanlığı’nda ekip katıldı.

Prof. Dr. Arzu Tuna’nın yanı sıra, Hemşirelik Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Medet Korkmaz ve Uzman Hemşire Hatice Güzel ile Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Başar Aksoy ve Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Cerrahi Servisi hemşirelerinden Fikret Yılmaz’ın katıldığı kongrede Prof. Dr. Arzu Tuna’nın lisans ve yüksek lisans öğrencileri ile yaptığı 14 ve Yrd. Doç. Dr. Medet Korkmaz’ın 2 bildirisi sözel bildiri olarak sunuldu. Bülten

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.