İl Başkanı ve milletvekillerinin de eşlik ettiği Şahin, vatandaşları ve teşkilat üyelerini selamladı. Miting gibi yapılan karşılamada Şahin’in mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Şahin, “Ben sizin gadanızı alıym. Yolunuza ölüym. Siz benim canımsınız, ciğerim ve ciğer paremsiniz” dedi. 

Başkan Şahin, havalimanında yoğun bir kalabalıkla karşılandı. İl Başkanı Murat Çetin, milletvekilleri İrfan Çelikaslan, Mesut Bozatlı ve Derya Bakbak’ın yanı sıra ilçe başkanları da katıldı. İl Başkanı Murat Çetin, kalabalık karşısında “bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim. Enerjimizi 30 Mart’a kadar koruyacağız. Bu heyecanı, birliği ve beraberliği taçlandıracağız” dedi. 

ÇELİKASLAN: SIKMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ 

İrfan Çelikaslan ise, “Evler bizim yaşam alanımız. Bir evde düzensizlik varsa buraya kadın eli değmeyi deriz. Gaziantep’e 10 yıldır kadın eli değiyor. O zaman ne yapacağız 5 yıl daha Fatma hanıma teslim edeceğiz ve destek olacağız. Onun emrinde olacağız. Bize düşen görev 31 Mart’a kadar sıkmadık el, değmedik gönül bırakmamak. Kapı kapı gezeceğiz. Oy isteyeceğiz.  Güçlü bir şekilde sandıklarından çıkaracağız” diye konuştu. 

VEKİLLERDEN 10’DA 10 İSTEDİ

Milletvekili Mesut Bozatlı, “Gaziantep Fatma Şahin ile bir 5 yıl daha tarih yazacak. Fatma Şahin bir markadır, annedir. Fatma Şahin en yüksek oy oranı ile seçmeye hazır mıyız ? 10’da 10 yapmaya hazır mıyız ?” dedi. Derya Bakbak ise, “Gaziantep’te sandıkları patlatmaya hazır mısınız ? Teşkilatımızla gece gündüz çalışmaya hazır mıyız ? “ diye sordu. 

Sorunları yerinde dinliyor Sorunları yerinde dinliyor

ŞAHİN: MAŞALLAH

Başkan Fatma Şahin ise büyük kalabalık karşısında duygulandı. Maşallah çekerek sözlerle başlayan Şahin, “Bu meydan er meydanı. Sözü olan gelsin. Er meydanından ak partinin erlerine selam olsun. Gaziantep’te 10’da 10 yapmaya hazır ve kararlıyız. Türkiye modeliyle Türkiye rekorunu kırmaya hazırız.. Ben sizin gazanızı alim, yolunuza öliym. Bacınız olarak şükrediyorum. Yolda kal yoldaştan kalma demişler. Siz benim canımsınız, ciğerimsiniz, ciğer paremsiniz.  Gaziantep Ak Parti, AK Parti Gaziantep’tir…”