Ustalık dönemine başlayan Şahin, “Rabbim bize 18’inci kez milletin terazisinden çıkmayı layık gördü. Gaziantep Modeli, birlikte rahmet var, bereket var. Gaziantep Modeli, Türkiye Modeli olana, Türkiye Yüzyılı Belediyeciliğiyle, Gaziantep öncü ve lider olarak çalışmasına devam edene kadar,  ‘’Durmak yok, yola devam’’ diyoruz” dedi. 

Mazbata törenine AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Eyup Özkeçeci,  Mesut Bozatlı, İrfan Çelikaslan,  İl Seçim Kurulu Başkanı Atilla Kasapoğlu, AK Parti Gaziantep il Başkanvekili Murat Şerbetçi, İl Kadın Kolları Başkanı Feray Yılmaz, Şahinbey İlçe Başkanı Mehmet Tiryaki, Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, İl ve İlçe Yöneticileri ve partililer katıldı.

Özgür Özel'i üzen 2 şehir Özgür Özel'i üzen 2 şehir

HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

Törende konuşan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, ‘’Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 2001 yılında yola çıkarken, ‘’Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, Yeter Söz Milletindir’’ dedi. Rabbim bize 18’inci kez milletin terazisinden çıkmayı layık gördü. Siz değerli hemşehrilerimize ve yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun.’’

TEŞKİLAT GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTI 


Mutlu olduğunu söyleyen Şahin, ‘’Sayın Cumhurbaşkanımızın güvenine layık olduğum için mutluyum. Teşkilatlarımızın gece-gündüz demeden gayret gösterdiklerine şahidim. Emeklerinden dolayı onlara çok teşekkür ediyorum. Çalışma arkadaşlarım çok yoğun bir şekilde emek harcadı. Gaziantep Modeli, birlikte rahmet var, bereket var. Gaziantep Modeli, Türkiye Modeli olana, Türkiye Yüzyılı Belediyeciliğiyle, Gaziantep öncü ve lider olarak çalışmasına devam edene kadar,  ‘’Durmak yok, yola devam’’ diyoruz.

BU MAKAM BİR SINAV

Üçüncü kez Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçildiğini söyleyen Şahin, ‘’Rabbim bana üçüncü kez doğduğum şehre hizmet etmeyi nasip etti. Biz makamın tamamen bir sınav olduğunu, Gaziantepli hemşehrilerimizin doğumdan ölüme kadar yanlarında olmamız gerektiğini, millete hizmet etmek gerektiğine inanmış olan bir takımın parçasıyız. O nedenle bu mazbatayı 2 milyonluk bu şehirdeki her bir kardeşim adına alıyorum.  Bize oy vermeyenlerin de başkanı olarak herkesin biz de kendini bulduğu yeni bir döneme bismillah diyoruz. Biz de her bitiş yeni bir başlangıçtır. Yeni bir bismillah için buradayız. Rabbim utandırmasın’’ diye konuştu. Konuşmaların ardından İl Seçim Kurulu Başkanı Atilla Kasapoğlu, Şahin’e mazbatasını takdim etti.