Bu sezon ortaya aldıkları kötü sonuçlarla taraftarları çoz üzdüklerini belirten Ömürcan Artan, bir çok maçta ise şanssızlıklar yaşadıklarını söyledi. Ömürcan Artan; "Aslında rakiplerden çok biz kendimize bakıyorduk. Şanssızlıklar yaşadık, mağlup olduk. İçerde taraftarımızı bu sezon olabildiğince üzdük. Artık kritik haftalara girdik ama kendimize yeni bir rota belirledik. Bu rotanın sonunda mutluluk olduğuna kendimize inandırdık. Hafta içinde gerek yönetim kurulumuz, başkanımız, hocamız ve personellerimiz herkes buna inandı ve pozitif bir ortam oluşturduk öncelikle kendimize."

GÜZEL FUTBOL OYNAYIP KEYİF ALMAYA ÇALIŞTIK

Nizip Zeugma'dan tarihi başarı Nizip Zeugma'dan tarihi başarı

Artan; "Kasımpaşa karşısında sahaya çıkarken de kazanıp kaybetmek önemli ama sahada futbol oynamaya çalışıp mutlu olup keyif almaya çalışmaya çalıştık. Bunu da gösterdiğimize inanıyorum. Bizim bir depremden sonra belki ilk sezonumuzda o aile tablosunu tam yakalayamamıştık ama bugün taraftarımız, yönetimimiz soyunma odasında personellerimizle birlikte az önce yaptığımız kutlamamız tekrar güzel yeniden güzel bir aile olduğumuzu gösterdik. Kalplerimiz şu an huzurlu, mutluyuz."

BU TAKIMI, ARMAYI YAKIŞMAYAN DURUMDAN KURTARMAK İSTİYORUZ

Gaziantep FKlı Ömürcan Artan, önlerinde çok zorlu bir Trabzon deplasmanı olduğunu ve bu maça da çok iyi şekilde hazırlanıp puanla dönmeleri gerektiğini belirterek, sözlerini şöyle tamamladı; "Kırmızı denilen alandan, potadan çıktık. Allah'ın izniyle bir daha buraya düşmeyeceğiz. Hafta sonu Trabzon deplasmanı var. Çalışmaya devam edip oraya gidip orada kazanıp buraya dönmek istiyoruz. Bu takımı, bu armayı yakışmayan durumdan kurtarıp sezonu hayırlısıyla güzel yerde bitirmek istiyoruz diye konuştu. Spor Servisi