8-12 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan şampiyonanın ardından her iki takım Açık Alan Avrupa Şampiyonasında Türkiye’yi ev sahibi olarak temsil edecek. 2023-2024 Sezonu Kadınlar & Erkekler 1. Lig Maçlarını kadın ve erkek takımlarıyla lider tamamlayan Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü’nün iki takımı da şampiyonluk için Süper Lig Play Off’ta rakipleriyle karşılaşacak. 

BAŞKAN KAPLAN TAKIMI YALNIZ BIRAKMAYACAK

İstanbul'a akın ettiler İstanbul'a akın ettiler

8-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında Kırklareli’nde gerçekleştirilecek olan THF Süper Lig Play Off’un gerek kadınlarda gerekse erkeklerde favori takımlarının Gaziantep Polisgücü Spor kadın ve erkek takımları olduğunu ifade eden Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan "Her iki takımımızda Türkiye Hokey Federasyonu Açık Alan Süper Lig birinci etabını lider tamamladı. Yarın Kırklareli’nde başlayacak olan Play Off karşılaşmaları için iki takımımızda Kırklareli’ne gitti. Bende takımlarımızı yalnız bırakmamak ve desteklemek için gidiyorum."

KUPAYI GETİRECEKLERİNE İNANIYORUM

Başkan Kaplan, sözlerini şöyle tamamladı; "Her iki takımımızın THF Açık Alan Süper Lig’i şampiyon olarak tamamlayacağına ve bir kez daha Gaziantep’e şampiyonluk kupalarını getireceklerine inanıyorum. Şampiyonanın tamamlanmasının ardından bizim için Avrupa Şampiyonaları başlıyor. Kadınlar Açık Alan Avrupa Şampiyonasında ve Erkekler Açık Alan Avrupa Şampiyonasında Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü ev sahibi olup Alanya ve Konya’da Avrupa Şampiyonaları gerçekleştirilecektir. Hedefimiz gerek THF Süper Ligi gerekse ardından başlayacak olan Avrupa Şampiyonalarında kentimize ve ülkemize bir kez daha şampiyonluk kupalarını kazandırmaktır. Sporcularımıza Süper Lig Play Off karşılaşmalarında başarılar diliyorum” dedi. Spor Servisi