İddiaya göre Gaziantep’te sabah saatlerinde otobüse binen bir şahıs, çevredekilere aldırış etmeden mastürbasyon yaptı. Bir sosyal medya kullanıcısı tarafından paylaşılan görüntülerde şahsın, telefonla konuşurken çevredekilere aldırış etmeden cinsel organına dokunduğu, zaman zaman mastürbasyon yaptığı görüldü. Şahısın yanında yolculuk yapan iki kadının varlığına aldırış etmeden mastürbasyon yapması tepki topladı.

YENİ KORKUMUZ

Raporcu isimli sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, ‘’ Bu nasıl bir ahlaksızlık sabah açık seçik kadına dokunup yaptığı şeye bakın döndüm arkamı bir baktım hepsi Suriyeli kime neyi söyleyeceğim bu terbiyesiz Gazikent’te Sümerbank dolmuşundaydı. Sabah saat 07.50de. Hala otobüstedir gereken ne ise yapılmalı. Okula giden kızımız çocuğumuz otobüse binmek zorunda ve böylesi ahlaksızlardan nasıl koruyacağız Allah aşkına bir şey yapılsın duyulsun bu. Her sabah kim bakacak kim dokunacak korkusundan bu ahlaksızlığa mi geçtik bu da yeni korkumuz…’’ ifadelerini kullandı.

Böyle çağ dışı yıkım mı olur? Böyle çağ dışı yıkım mı olur?

GAZİANTEP VALİLİĞİ HAREKETE GEÇTİ

Valilikten yapılan açıklamadı “ İlimizde şehir içi dolmuşlarından birinde uygunsuz ve ahlak dışı hareketler yapan bir şahsın görüntülerinin bazı sosyal medya platformlarında paylaşılması üzerine Emniyet güçlerimizin yaptığı çalışma sonucu A.İ isimli şahıs yakalanmış ve göz altına alınarak adli süreç başlamıştır.” denildi.