ŞAHİNBEY’DE KURBAN SATIŞ YERLERİ

Bu yıl ki kurban satış noktaları; Kahvelipınar Mahallesi Özdemirbey Caddesi ile Onur Mahallesi 43 nolu cadde arasında kalan 77 nolu cadde üzerindeki boş alanlar, Dumlupınar Mahallesi Yeşilvadi Bulvarı ile 156 nolu cadde arasındaki boş alanlar, Teksitil Kent Mahallesi 1 Nolu Sanayi Caddesi Mehmet Küçük Parmak Ortaokulu yanı, Akkent Mahallesi 12 nolu Cadde (Şahinbey Millet Cami), Şahintepe Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı ile 396 No’lu Cadde arasındaki boş alan olarak açıklandı.

KURBAN KESİM YERLERİ

Bu yıl 15 noktada yapılacak olan kesim yerleri ise Bahattin Kayalı İlkokulu, Dayı Ahmet Ağa İlkokulu, Dr. Sadık Ahmet İlkokulu, Sena Büyük Konuk Ortaokulu, 23 Nisan Ortaokulu, Kocatepe Ortaokulu, Pakize Kemal Öğücü Ortaokulu, Büyükşehir Belediye Kreşi,  Karataş Semt Pazarı, Deniz Semt Pazarı, Akkent Semt Pazarı, 23 Nisan Semt Pazarı, Kılınçoğlu Semt Pazarı, Güneş Semt Pazarı, Mavikent Semt Pazarı olarak açıklandı.

ŞEHİTKAMİL’DE NOKTALAR TAMAM

Yolumuza devam edeceğiz Yolumuza devam edeceğiz

Başkan Umut Yılmaz, vatandaşlara kurban kesim yerlerinin dışında kesim yapmamaları konusunda önemli bir uyarıda bulundu. Yılmaz, özellikle hijyen ve çevre sağlığı açısından büyük önem taşıyan bu kurala uyulmasının gerekliliğini vurguladı.

Küçükbaş kurban kesimi için şu noktalar belirlendi:

Değirmiçem Pazar Yeri, Emek Pazar Yeri, Gazikent 1 Pazar Yeri, Gazikent 2 Pazar Yeri, Güvenevler Pazar Yeri, Merveşehir Pazar Yeri, Özgürlük Pazar Yeri, Seyrantepe Pazar Yeri, Çıksorut Pazar Yeri, Basra Pazar Yeri, İncilikaya Pazar Yeri, Beykent 1 Pazar Yeri, Beykent 2 Pazar Yeri, Fıstıklık Pazar Yeri, Kuzeyşehir Pazar Yeri, Adaklık ve Kurbanlık Kesim Merkezi.

Büyükbaş kurban kesimi için ise şu noktalar belirlendi:

Gazikent 1 Pazar Yeri, Güvenevler Pazar Yeri, Merveşehir Pazar Yeri, Özgürlük Pazar Yeri, Seyrantepe Pazar Yeri, Basra Pazar Yeri, Beykent 1 Pazar Yeri, Beykent 2 Pazar Yeri, Kuzeyşehir Pazar Yeri, Adaklık ve Kurbanlık Kesim Merkezi.
 

Editör: Ebru Kont