CHP’de moralli bayram CHP’de moralli bayram

NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak, NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, NTO Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan ve aralarında CHP ilçe yöneticilerinin de bulunduğu heyet ile görüş alışverişinde bulunuldu. Gerçekleşen ziyaretin açılış konuşmasını yapan NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Demokrasinin gereği seçimlerimizde milletten gücünü ve yetkisini alacak olan siyasi parti adaylarımız hizmet yarışına başlamıştır. CHP Nizip Belediye Başkan Adayı Ali Doğan’a çıkmış oldukları yolda başarılar diliyor, adaylığının hayırlı olmasını temenni ediyorum.”dedi.

BAŞARI DİLEDİ

Adil ve centilmence bir yerel seçim olmasını temenni eden NTO Başkanı Mehmet Özyurt, CHP Nizip Belediye Başkan Adayı Ali Doğan’a başarılar diledi. NTO’nun faaliyetleri ve projeleri ile ilgili CHP Heyetine bilgiler veren NTO Başkanı Özyurt, Nizip’in sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili konuları dile getirdi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Kendilerini, projelerini ve yol arkadaşlarını tanıtma fırsatı verdikleri için NTO başkanlarına ve yöneticilerine teşekkür eden CHP Nizip Belediye Başkan Adayı Ali Doğan, “Seni Düşünen Biri Var” sloganı ile Nizip için hazırlanan 41 proje hakkında katılımcılara bilgiler verdi. Seçilmeleri halinde çok güçlü bir kent konseyi oluşturacaklarını dile getiren CHP Nizip Belediye Başkan Adayı Ali Doğan, “Bu oluşacak olan konseyin bir yıl boyunca meclis başkanlığını kendim yaparak Nizip’i hep birlikte yöneteceğiz.” dedi. Düzenlenen ziyarete NTO meclis, yönetim ve disiplin kurulu üyeleri ve çok sayıda parti temsilcisi de katıldı.